Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • www.kambariokas.eu reklama

  11
  scissors
  2010/06/13GedzisIT

  www.kambariokas.eu reklama

  Praėjusią savaitę labai nustebau, kad kalbėdamas telefonu sužinojau, kad viename iš lietuviškų IT žurnalų yra minimas vienas mano projektų.

  Kiek daugiau pasidomėjęs, sužinojau, kad žurnalas “Computer Bild” savo žurnalo paskutiniajame numeryje, skiltyje “Verta aplankyti” patalpino www.kambariokas.eu aprašymą. Ištikro labai nustebau, nes pats nesiūliau nuorodos ir net nebuvau sumąstęs tokio reklamavimosi varianto. Esu labai dėkingas tam žmogui, kuris pasiūlė nuorodą.

   Verta aplankyti @ Computer Bild

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Internetiniai radiniai #2

  4
  scissors
  2009/03/17GedzisIT

  www.worldometers.info

  worldometers

  Šioje svetainėje galėsite sužinoti ir pamatyti besikeičiančius įvairius statistinius duomenis: dabartinį gyventojų skaičių, kiek knygų išleista per šiuos metu ir t.t. Įdomu tai, kad žiūrinėjant svetainės pateikiamą statistiką, kas sekundę keičiasi duomenys.

   

  charakteris.info

  mbti

  Svetainė, kurioje galėsite nustatinėti žmonių asmenybės tipą pagal MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) testą. Jums tereiks atsakyti 70 klausimų ir sužinosi kuriam charakterio žmonių tipui priklausote.

  Gana įdomus ir puslapio įgyvendinimo būdas. Tinklapio varikliukas – WordPress.

  www.fhm.lt

  FHM

  Visiems gerai žinomo žurnalo “FHM” lietuviškasis tinklapis. Šiame tinklapyje rasime gana įdomių, kartais pikantiškų straipsnių. Šis puslapis taip pat naudoja WordPress valikliuką.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,