Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Patogesnis skaitymas

  5
  scissors
  2009/01/14GedzisIT

  Turbūt kiekvienas esame mėginę skaityti knygą kompiuterio ekrane. Žinoma, tai yra nepatogu, nes spausdintinę knygą gali nusinešti į bekurią vietą, taip pat akys žymiai mažiau pavargsta. Tačiau ką daryti, kai neturime knygos spausdintinės versijos? Patiems ją spausdinti? Na jei jos apimtis gana didelė, ką tada daryti?

  Aš susidūriau su situacija, kad reikia skaityti daug literatūros, tačiau jos bibliotekoje nėra, todėl teko ieškoti kompiuterinės versijos. Kaip tik šiuo momentu ruošiuosi vadybos egzaminui, kuriam reikalinga ypač daug teorijos. Savo sąsiuvinyje turiu konspektą, tačiau platesnė informacija yra tik knygose.

  Mano turima literatūra yra “.doc” ir “.pdf” formatų, todėl tik norint pažiūrėti apie vieną ar kitą principą plačiau, turiu sėsti prie savo kompiuterio. Skaitymas kompiuteryje nėra geriausias sprendimas, nes gana greit pavargsta akys. Ilgai ieškojau būdų, kurie palengvintu skaitymą, tačiau nieko gero neradau. Tačiau netikėtai suradau vieną įdomią MS Word funkciją.

  Funkcija skirta skaitymui yra tik naujausioje MS Word 2007 versijoje.

  word1

  Apatiniame ekrano lange esančiame meniu spaudžiame mygtuką – word2
  Ir tada atsidaro langas, kuriame mūsų tekstas yra išdėstytas kaip knygoje. Skaitydami galėsime pasinaudoti pabraukimo įrankiu ir pažymėti tai, kas svarbu.

  word3

  Manau ši funkcija tikrai naudinga tiems, kas dažnai turi skaityti didelius tekstus kompiuterio ekrane.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,