Categories
IT

Populiarumo kėlimas internete

kommunikasjon508

Visais laikais žymūs žmonės norėjo išlaikyti savo populiarumą. Keičiantis laikams ir atsirandant vis modernesnėms technologijoms atsirandi vis kitokių galimybių, padedančių šiems žmonėms. Turbūt nėra nei vieno užsieniečio, kuris naudodamas “Facebook” nebūtų matęs žymių žmonių anketų, fanu puslapių ir t.t. Panaši situacija yra ir naudojant “Twitter”. Lietuvoje tokio tipo reklama nėra labai paplitusi, tačiau ji vis didėja ir populiarėja.

Turbūt geriausias pavyzdys – naujai išrinkta Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tik paskelbus, kad ji bus kandidatė į Lietuvos Respublikos prezidentės postą, socialiniame tinkle “Facebook” atsirado grupė “Už dalią Grybauskaitę”. Šiuo metu ši grupė turi 5022 šalininkus. Tokia grupė “Facebook” tinkle tikrai ne vienintelė, šiuolaikinės reklamavimosi išraiška. Turbūt daugelis “Twitter” vartotojų seką Dalios Grybauskaitės sukurtą vartotoją – DGrybauskaitė. Mano nuomone, tokių priemonių pasitelkimas yra labai geras žingsnis, siekiant pritraukti jaunimo palankumą.

Daugelis jau girdėjote, o galbūt ir ne, kad Lietuvos Respublikos vyriausybė taip pat patraukė į internetą. Kaip skelbia oficiali vyriausybės svetainė – „Socialiniai tinklai yra ne tik novatoriška, pažangi, bet ir taupi  komunikacijos priemonė, kas ypač aktualu šiuo laikotarpiu. Tikimės, jog šiuo Vyriausybės komunikacijos pavyzdžiu paseks ir kitos valstybės institucijos“ . Tikrai manau, kad tai yra labai puiki iniciatyva, ypač norint pasiekti bendravimo ir supratimo.

Vyriausybė socialiniame tinkle „Facebook“
Vyriausybė socialiniame tinkle „MySpace“
Vyriausybė socialiniame tinkle „Twitter“
Lietuva.lt socialiniame tinkle „Facebook“
Lietuva.lt socialiniame tinkle „MySpace“
Lietuva.lt socialiniame tinkle „Twitter“

Šie du pavyzdžiai nėra vieninteliai, tačiau šie pavyzdžiai turbūt geriausiai atspindi besikeičiančią mūsų mąstyseną. Tikrai manau, kad po kurio laiko tikrai sulauksime didelio kiekio žymių žmonių, politinių partijų ir kitų veikėjų socialiniuose tinkluose.

Categories
IT

Klaidelė

Šiandien užsukęs į www.twitter.com svetainę pamačiau pranešimą:

clip_image002

Į twiterio svetainę užsuku gana retai, nes visus savo “pačiulbėjimus” rašau naudodamas Firefox įskiepį – TwitterFox. Tačiau šiandien šiek tiek po dvyliktos valandos šio įskiepio ikona švietė raudonai (tai parodo, kad neina prisijungti). Pradžioje galvojau, kad mano internetas vėl kaltas, tačiau užėjęs į www.twitter.com svetainę išvydau klaidos pranešimą. Tai pirmas kartas, kai susidūriau su klaidomis tviteryje, tikėkimės viskas bus sutvarkyta ir nebepasikartos.

Categories
IT

“Twitter” pagalbininkai

Lietuvoje vis populiarėja savotiško bloginimo forma – “Twittermanija”. Nesenai, savo bloge, Karolis apžvelgė keletą “Twitter” pagalbininkų. Beklaidžiodamas po internetą, radau dar nepaminėtus “Twitter” pagalbininkus.

www.Grouptweet.com – Šiame puslapyje galėsime sukurti išskirtinį “Twitter” puslapį visai žmonių grupei.

www.mytweeple.com – padės patogiau tvarkyti stebimų draugų sąrašą. Jums reikės prisijungti prie sistemos su savo TWITTER vartotoju ir po kelių akimirkų išvysite informaciją. Apie kiekvieną jus sekantį, bei jūsų sekamą žmogų galėsite sužinoti, jų pasekėjus, paskutinio atnaujinimo datą.

www.twittergallery.com – leis jums keisti “Twitter” puslapio foną. Mums tarp pateikiamų kategorijų reiks pasirinkti mus dominančia ir tada beliks pasirinkti patinkantį foną. Kad jį naudotumėme, mums reiks tik prisijungti su mūsų “Twitter” vartotoju.

www.twitabit.com – svetainė tam atvejui, jei pagrindinė “Twitter” svetainė neveikia. Na man dar niekada nebuvo pasitaikę, tokios situacijos. Mums tereiks parašyti žinutę www.twitabit.com svetainėje, o vėliau jos atsidurs “Twitter’yje”

www.tweetclouds.com – parodys, apie ką dažniausiai rašome savo žinutėse. Mums tereiks įvesti mūsų vartotojo vardą ir po keleto sekundžių išvysime panašų frazių debesėlį. Gaila, kad tose frazėse nėra rodomos lietuviškos raidės.

www.tweetstats.com – statistikos įrankis. Įvedę savo vartotojo vardą išvysime statistiką apie tai, kuriomis valandomis ir dienomis rašome dažniausiai, kokias aplinkas naudojame rašydami į “Twitter”, taip pat pamatysime, kieno pasisakymus komentavome.

Turbūt daugelis naudojate įvairias programas, kurios padeda paprasčiau, bei patogiau rašyti “Twitter” pranešimus. Aš asmeniškai naudoju Mozilla “Firefox” papildinį “TwitterFox”. Tačiau, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius, taigi siūlau apsilankyti www.mashable.com ir rasite 8 papildinių, skirtų “Firefox”, aprašymus.

Daugiau


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443