Categories
Įdomybės

Taip kaip aš keliavau namo

Atvaizd0214

Vakar vakare traukiniu keliavau į Vilnių. Visa kelionė užtruko tiktai ilgiau nei planuota, nes pasirodo, bevažiuojant sugedo lokomotyvas. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Jau prieš 18 val. aš buvau prie Telšių geležinkelio stoties. Čia laukiau traukinio Klaipėda – Vilnius, kuris atvažiuoti turėjo 18:18. Likus kelioms minutėms iki traukinio atvykimo, išgirdome pranešimą:

Greitasis traukinys Klaipėda – Vilnius vėluos 15 min.

Iškart daugelis keleivių pradėjo piktintis, nes visi jau žinojo, kad tas penkiolikos minučių vėlavimas nieko gero nežada, o ypač tai atsilieps atvykus į Vilnių.

Taigi, kaip buvo pranešta traukinys atvyko šiek tiek po pusės septynių. Tikrai nemaniau, kad jau tas 15 minučių atsilikimas nuo grafiko dar labiau padidės, tačiau atsitiko, kaip niekas nenorėtų. Į Vilnių traukinys įvažiavo ir sustojo stotyje – 22:20 (turėtų atvykti – 21:40). Kaip matote, tikrai gerokai vėlavome. Turbūt niekas smarkiai taip neįsimintų šio pavėlavimo, jei ne viena labai paprasta problema – KAIP GRĮŽTI NAMO?. Daugumai šio traukinio keleivių reikia parsigauti į Saulėtekį, todėl paskutinieji troleibusai visiškai perkimšti. Kadangi, man reikia grįžti į Baltupius, o 34 autobusas jau išvažiavo, o kitus autobusus arba nebespėjau, arba reikia labai ilgai laukti.

Kadangi ne vienas atsidūriau tokioje situacijoje, todėl išsikvietėme taksi ir ramiai grįžome, Belieka džiaugtis, kad šiais laikais, taksi kilometro kaina nedidelė, todėl nereikėjo pakloti labai didelės sumos.

Tai va, vakar taip grįžau namo, tikrai daugiau nenorėčiau patirti vėl tokios nesąmoningos kelionės, nes su sunkiomis tašėmės keliauti po Vilnių ir trankytis iš vieno autobuso į kitą, ar mokėti visiškai nereikalingai išleistus pinigus tiesiog nesąmoninga.

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

O kas patogiau?

Picture 027

Sveiki. Pagaliau radau laisvesnio laiko ir prisėdau prašyti dar vienos keverzonės į savo blogą. Pastarosiomis savaitėmis vis nerasdavau laiko prisėsti ir užbaigti keleto pradėtų rašytų įrašų. Kadangi baigiasi savaitė, todėl važiuoju į Telšius. Žinoma, gali nuskambėti keistai – VAŽIUOJU. Tačiau taip ir yra.

Savo kompiuterio ir Windows “Live Writer” programos pagalba, šis įrašas gimsta traukinyje. Šioje transporto priemonėje gimsta jau ne pirmas rašinys. Važiuodamas, klausydamasis “Westlife” dainų, galvoju, kuri transporto priemonė yra patogesnė keliaujant iš vieno miesto į kitą (žinoma, kelionė ne turistinė). Į transporto priemonių sąrašą neįtraukiau automobilio, nes savaime aišku, kad kelionė jame yra tikrai patogiausia.

Traukinys

Traukinys – turbūt daugiausiai žmonių, vienu kartu. pervežanti transporto priemonė. Turbūt geriausia traukinio ypatybė – važiuodamas gali atsistoti, pavaikščioti, pasinaudoti tualetu, nusipirkti kažko užkąsti. Dar viena ypatybė – erdvė. Žinoma, kupe salonuose važiuojantiems 8 žmonėms vietos nėra labai daug, tačiau visai kitoks vaizdas yra bendrame vagone. Galbūt čia triukšmas yra didesnis, tačiau keleiviai sėdi lyg mašinose, galbūt net patogiau.

Autobusas

Autobusas – viena gausiausiai naudojamų kleivių pervežimo priemonių. Turbūt didžiausias patogumas važiuojant autobusu – dažnas kursavimas. Kadangi nedaug važinėju tarpmiestiniais autobusais, todėl nesugalvojau daugiau gerų autobuso savybių. O bloga sąvybė manau yra ta, kad kelionės iš vieno Lietuvos galo į kitą trunką daugiau nei 5 val.(Žinoma priklauso, nuo autobusu maršruto).

Nagrinėdamas kuri priemonė yra patogesnė, atsižvelgiu į tai, kad kelionė turi būti virš 300 km, bei trukti daugiau nei 3 val. Kadangi kalbame, apie tokias ilgas keliones, tai man svarbu ar galėsiu pasinaudoti savo nešiojamuoju kompiuteriu. Juo galime pasinaudoti ir autobuse, ir traukinyje, tačiau autobuse nuo kratymas tikrai nepadeda. Traukinyje, šiokio tokio kratymo pasitaiko, tačiau tik labai retais atvejais. Į

Pasvėręs gerąsias ir blogąsias keliavimo autobusu ar traukiniu savybes, manau, kad transporto priemonės pasirinkimas priklauso nuo keleto priežasčių: maršruto, atstumo, norimo sugaišti laiko.

O kokia transporto priemonė, jūsų manymu, yra patogiausia keliauti namo:

[poll id=”8″]

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

pakeliavimas

Nuotrauka iš foto.terpe.lt

Šiandien paskutinė sausio mėnesio diena. Liko paskutinis savaitgalis prieš antrąjį semestrą. Kadangi šiandien turėjau važiuoti teisėjauti į varžybas Ignalinoje, tai jau akis pramerkiau 6 val, ryto.

Pirmiausia laukė 3 val. 40 min. kelionė iš Telšių į Vilnių. Kelionė neprailgo, nes didžiąją kelionės dalį miegojau. Protarpiais ištaikydavau progą ir pažvelgdavau pro langą. Kadangi kelionė vyksta per didelę dalį Lietuvos, tai turėjau labai gerą progą įsitikinti, kaip skiriasi Lietuvos gamta.Žinoma, mūsų Lietuvėle nedidelė, tačiau jaučiais skirtumas tarp Žemaitijos ir Aukštaitijos.

Tik atvažiavęs į Vilnių išvažiavau į Ignaliną. Bevažiuodamas vis dirstelėdavau pro langą. Kuo arčiau Ignalinos, tuo daugiau kalnų ir kalnelių buvo aplink. Neveltui Ignalinoje yra ir slidinėjimo trasos. Na neaplankiau aš tų slidinėjimo trasų, bet tikrai neatsisakyčiau.

Tik pusę šešių vakare įžengiau į namus Vilniuje. Berašydamas šį įrašą paskaičiavau, kad šiandien nuvažiavau beveik 800 km. Mano nuomone, tai tikrai daug. Po tokių pasivažinėjimų, tikrai atsibosta besėdėti 😀 😀

Categories
Pramogos

Traukinys

Turbūt daugelis esame važiavę pilnutėliu autobusu ar troleibusu. Žinoma, tas jausmas tikrai nėra malonus, ypač tada, kai ilipa dar koks “maloniai” kvepiantis žmogelis. Šią situaciją prisiminiau, kai pamačiau gana įdomų keleivių įlaipinimą į traukinį. Taigi, pažiūrim:


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443