Categories
Įdomybės

Tetris

Turbūt didžioji pasaulio dalis žino žodį – TETRIS. Tiems kas nežino, noriu pasakyti, kad tai daugumoje žaidimo konsolėse, telefonuose bei kituose įrenginiuose randamas žaidimas. Šio žaidimo pradžia – 1984 metų birželio 6 diena. Taip jūs neklystate, vakar sukako lygiai 25 metai nuo šio garsaus žaidimo sukūrimo.

image

Šiais laikais yra daug šio žaidimo versijų. Kiekviena versija yra savotiška, tačiau žaidimo taisyklės išlieka tos pačios. Praėjusią vasarą sėdėdamas prie kompiuterio pagalvojau, kad ir aš galiu pamėginti sukurti šio žaidimo programėlę. Paieškojus pagrindinių algoritmo dalių ir keleto programavimo dienų gimė mano sukurtas žaidimas.

Norėčiau pasiūlyti parsisiųsti mano sukurtą programą ir ją išbandyti. Tai padarysite paspaudę ČIA. O tiems kas neturi ką veikti ir mėgsta žaisti Tetrį, siūlau užsukti ir sužaisti čia.(Tikrai užtruksite ilgai)

Google ir pasiruošė:

image


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443