Categories
IT

KET bilietai

Greit bus lygiai metai, kai turiu vairuotojo pažymėjimą. Labai gerai žinau, ką reiškia spręsti testus apie kelių eismo taisykles. Aš tuos testus spręsdavau vairavimo mokykloje, o vėliau parsisiunčiau įvairių programų, tačiau jos neturėjo naujųjų taisyklių pakeitimų.

Šiandien užėjęs pasitikrinti savo elektroninio pašto radau gana įdomų laišką:

Sveiki,
jei ruosiates laikyti vairavimo egzamina arba praradote teises, www.ketbilietai.lt galite:
– ONLINE mokytis naujausius KET egzamino bilietus;
– Spresti KET testus is pasirinktu temu;
– Pasiruosti vairavimo egzaminui savarankiskai!
Visa medziaga, naudojama tinklapyje, specialistu yra atnaujinama iskart, kai tik patvirtinami kokie nors pakeitimai Keliu eismo taisyklese, istatyme arba vairuotoju ruosimo tvarkoje.
Informacija KET egzamino biletuose ir testuose atnaujinta pagal nauja redakcija, isigaliojusia nuo 2008 rugsejo 1 dienos (LR vyriausybes nutarimas Nr. 768, 2008 liepos 16 diena).
Patarimus, kaip rekia mokytis, rasite cia: <<http://www.ketbilietai.lt/Keliu-Eismo-Taisykles/Puslapis/Kaip-Reikia-Mokintis/>>
Su geriausiais linkejimais www.ketbilietai.lt

Na tinklapis www.ketbilietai.lt man lyg ir nebereikalingas, tačiau manau atsiras žmonių, besiruošiančių laikyti vairavimo egzaminą. Kadangi čia nauja idėja, todėl nusprendžiau užsiregistruoti ir išmėginti, ką svetainėje galime daryti.

Tik atsidaręs tinklapį ir perskaitęs pirmąją naujieną supratau, kad nemokamai pasimokinti negalėsiu. Čia kainos nėra didelės: 1 dienos narystė – 1 Lt, 20 dienų – 10 Lt. Apmokėjimus galime padaryti netik SMS žinutėmis, bet ir bankiniu atsiskaitymu. Pamačius užrašą, kad reikės susimokėti prieš sprendžiant, manęs neatbaidė ir užsiregistravau svetainėje.

Prisijungus galime rasti pačias naujausias Kelių eismo taisykles, visų naudojamų kelio ženklų rinkinį, informaciją apie vairavimo mokyklą, bei KET testus. Kiekvienas vartotojas prisijungęs gali išmėginti vieną nemokamą testą. Svetainėje yra paruošti 8 teorijos rinkiniai, kurių kiekvienas turi atskirą testą.

Na kadangi pagailėjau to 1 lito, tai pamėginau pažiūrėti, kaip viskas atrodo nemokamame teste. Na vartotojo langas kaip visų testų, tačiau klausimų paveikslėliai nauji ir geros kokybės. Teste pateikiama 30 klausimų, kuriems yra skirta 30 minučių.

Testo išvaizda

Atsakius į visus klausimus galime pamatyti atsakymus. Galime peržiūrėti kiekvieną klausimą iš naujo ir pamatyti, kur suklydome. Taip pat prie kiekvieno klausimo yra pateikiama ištrauka iš KET ir papildomas paaiškinimas. Besimokantiems, pastaroji funkcija yra labai naudinga.

Manau, kad besimokantieji vairuoti tikrai gali pasinaudoti šios svetainės teikiamomis paslaugomis, išleisti keletą litų ir pasitikrinti savo žinias prieš egzaminą “Regitroje”. Taip netik sutaupysime pinigų, bet ir į egzaminą eisime labiau savimi pasitikintys. Sėkmės besimokant vairuoti!


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443