Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Skundas

Niekada nebuvau pagalvojęs, kad kažkada parašysiu tokio tipo įrašą. Turbūt tie, kas naudojasi viešuoju transportu Vilniuje, supras mano skundą.

Jau tikrai nevieną kartą man atsitiko labai nuotaiką sugadinanti, bei nuvilianti situacija. Žingsniuojant ramiai link autobusų stotelės ir žinai, kad tik už penkių minučių teatvyks reikiamas autobusas. Jau gana vėlyvas vakaras. Eidamas pastebi, kad stotelėje jau stovi autobusas ir lipa keleiviai. Pradedi bėgti, nes žinai, kad kito laukti teks 20 min. Pribėgi prie autobuso ir durys užsidaro prieš tave. Tada dar galvoji, kad jos atsidarys, bet pasitaiko vairuotojų, kurie to nepadaro. Svarbiausias faktas, žmonės autobuse sako vairuotojui, kad dar yra keletas keleivių norinčių patekti į autobusą, tačiau tai jau nebesvarbu.

Žinoma, suprantu vairuotojus, kurie vėluoja važiuodami savo maršrutu ir skuba, tačiau vakare atvažiavus 5 ar daugiau minučių anksčiau, niekaip nesuprantu. Mano nuomone, autobusai vakarai turėtų tikrai įsitikinti ar nebėra žmonių, norinčių patekti į autobusą, nes niekur skubėti nereikia, keleivių skaičius taip pat nėra didelis.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443