Categories
Įdomybės Pramogos

SIMPSONAI

Simpsonai

Vakar vakare klaidžiodamas po interneto platybes užsukau į vieną programuotojų forumą. Jame buvo diskutuojame netik įvairiomis su programavimu, kompiuteriais susijusiomis temomis. Mane tikrai nustebino, kad viena iš forumo skilčių buvo skirta animacijai :). Užėjęs į šią skiltį radau įvairių nuorodų į animacinių filmukų svetaines.

Viena iš keleto aplankytų svetainių pritraukė mano dėmesį. Šia nuoroda susidomėjau, nes aš tarsi esu “SIMPSONŲ” fanatikas. Visada randu laiko pažiūrėti šį animacinį serialą. O dabar pasitaikė dar geresnė proga nesiskirti su šiais pietiniais herojais. Man tereikia užeiti į www.wtso.net svetainę ir ten galėsiu peržiūrėti visų sezonų “Simpsonų” serijas. Turbūt daugelį domina, kaip viskas atrodo pačiose naujausiose serijose? Užėję į šią svetainę tikrai galėsite tai pamatyti.

P.S. Beje parsisiuntimo greitis tikrai neblogas, kol parašiau šį įrašą, jau buvo užsikrovę daugiau nei pusę filmuko. Pas mane “Zebra” BAZINIS paketas.

Categories
Įdomybės Pramogos

Filmukai

Dabar kaip tik žiūriu Simpsonus. Prisiminiau, kad turiu išsisaugojęs keletą įdomių trumpų filmukų iš jų gyvenimo. Taigi siūlau pažiūrėti:
The Singhsons – Indiška Simpsonų versija

Tikri Simpsonai:

Houmeris atėjo balsuoti už Obamą:


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443