Categories
IT

Internetiniai radiniai #1

Nuo šiol bloge atsiranda nauja rubrika – “Internetiniai radiniai”. Šios rubrikos įrašuose bus pateikiamos įvairios naudingos nuorodos su aprašymais.

www.copyscape.com 

Copycape

 

www.copyscape.com svetainė skirta patikrinti ir apsaugoti svetainę nuo plagiavimo. Mums tereiks įvesti norimos patikrinti svetainės adresą ir po kelių akimirkų išvysime sąrašą svetainių, su panašias įrašais.

yfrog.com

YfrogYfrog – tai visiems gerai žinomo paveikslėlių talpinimo puslapio ImagesHack pagalbinė priemonė “Twitter” vartotojams. Užėję į yfrog.com galėsime įkelti paveikslėlį arba pasidalinti jau patalpintais. Mano nuomone, ši tarnyba bus naudinga, kai reikės tik laikinai patalpinti paveikslėlį, nenaudojant svarbių resursų.

Štai taip atrodo parašytas pranešimas – http://twitter.com/Gedzis/status/1296393167

www.photofunia.com

PhotoFunia

Photoshopas nesuprantamas dalykas, o noras pasidaryti įdomią nuotrauką išlieka. Vienas iš sprendimo būdų – užeiti į  PhotoFunia svetainę, kurioje galėsime savo veidą uždėti ant supermeno, ar pamatyti nuotrauką didelėje reklamoje ant sienos.

 Gedzis


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443