Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Juokingi užrašau tualete

  1
  scissors
  2010/10/06GedzisĮdomybės

  Per poilsio minutėlę darbe,visiškai norėjau pailsėti nuo visokių straipsnių ar naujienų. Ieškojau kažko tokio, kas tikrai pralinksmintų ir radau. Užtikau tokią svetainę – http://www.elistmania.com. Joje radau tikrai įdomių dalykėlių ir kadangi sėdžiu ofise, tai vienas tikrai privertė pasijuokti.

  O jei jūs pamatytumėte tai ofiso tualete 😀


  Visas įrašas http://www.elistmania.com/still/25_funny_toilet_graffiti/

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Savaitgalis ateina

  3
  scissors
  2010/01/29GedzisĮdomybės

  Tikrai taip. Jis ateina 😉 Šiandien jau penktadienis ir jau po keleto valandų visi galėsime atsikvėpti po savaitės darbų, šiek tiek pailsėti, pasidžiaugti žiemos malonumais.
  Aš dabar apsikrovęs visokiais darbais, todėl kažkaip vis stengiuosi, kad tai nepasidarytų totalia nuobodybe. To išvengti man padeda – Muzika. Pastarąją savaitę vis klausau Marijono Mikutavičiaus dainų ir tarp jų yra viena, kaip tik šiandienai.

  Marijonas Mikutavičius  – Savaitgalis ateina

  Geros likusios darbo dienos ir gero savaitgalio!!!

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Pasiplaukiojimas

  2
  scissors
  2009/07/18GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Atvaizd0171

  Pagauliau vasara. Nors jau kalendorinė vasara jau beveik įpusėjo, tačiau geri orai vis neužklysdavo į Lietuvą. Pastarąsias dvi dienas oras buvo tikrai vasariškas ir teko “pasikepinti” prie ežeriuko,

  Visi Telšiškiai ir gyvenantys netoli Telšių puikiai žino Germanto ežerą, kuris kiekvieną gražesnę vasaros dieną sutraukia gana didelį žmonių kiekį. Kadangi gražiu oru namuose labai sunku išsėdėti, todėl ir aš nulėkiau prie ežeriuko.

  Tik nuo šių metų čia atsirado baidarių nuomos punktas. Kainos tikrai nesikandžioja: 1 valandos pasiplaukiojimas dviviete baidare kainuoja 15 Lt, o vienviete – 7 Lt. Galbūt kitiems aktyvus poilsis nepatinka, tačiau ne man. Taigi išsinuomavome mes baidarę ir visą valandą plaukiojome po ežerą. tikrai galiu pasakyti, kad smagu ir gana įdomu.

  [poll id=”14″]

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,