Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Android pamokos

  4
  scissors
  2011/07/29GedzisIT


  Praėjusiame
  įraše minėjau apie pamokų ciklą, kuriantiems Android OS programas. Šią savaitę FWD>> tinklapyje atsirado dvi naujos pamokos.

  Pirmoji, gana daug Twitter soc. tinkle susilaukusi diskusijų pamoka, apie pagrindinius terminus ir bruožus, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant programuoti. Šioje pamokoje apžvelgiau kas per velnias yra Activity, Intent ir Intent-filter.

  Trečioji pamoka FWD>> tinklapyje visiškai kitokia. Visas įrašas paremtas pavyzdžiais. Jame mokoma, kaip galima pridėti mygtukus į Android programą, kaip suteikti galimybę jiems veikti.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Pamoka: kaip sukurti Android programėlę

  3
  scissors
  2011/07/21GedzisIT, Programavimas

  Android

  Pagaliau įgyvendinau savo senai brandintą idėją – sukūriau pirmąjį įrašą pasakojantį, kaip galima sukurti pirmąją Android programėlę.

  Nuo idėjos gimimo iki įgyvendinimo praėjo gana daug laiko, tačiau dabar jau matomas šioks toks rezultatas. Aš asmeniškai nesu Android OS programavimo žinovas, tačiau kartas nuo karto kuriu programas, domiuosi įvairiais metodais. Įrašas ištikro labai tipiškas: pradžioje apibūdinama reikalinga programinė įranga, o vėliau parodoma, kaip sukurti visiems gerai žinomą pirmąją programą “Sveikas pasauli”.

  Įrašą rasite tinklapyje “FWD.LT”, o susijusius klausimus ir pasiūlymus galite rašyti ir čia komentaruose, ir FWD tinklapyje. Laukiu jūsų atsiliepimų ir nuomonių.

  URL: http://www.fwd.lt/2011/pamokos/pirmoji-android-programa/

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,
 • Švedų kalbos pamoka

  0
  scissors
  2008/09/13GedzisĮdomybės

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,
 • Nebloga Photoshop pamoka

  4
  scissors
  2008/09/10GedzisPramogos

  Labai naudinga ir pamokanti pamoka, kaip reikia dirbti su PHOTOSHOP’u.

  Skaityti toliau… »

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,