Categories
Įdomybės

Reklamos

Pastaruoju metu vis domiuosi, kaip įdomiau sukurti reklamą, kaip ją pateikti žmonėms, kad neatsibostų.

Dažnai apsilankau www.bestads.lt ir www.thecoolhunter.net, bei daugelyje kitų. Šiuose tinklapiuose, netik randu įdomių paveikslėlių ar video, bet ir pasisemiu naujų idėjų, kurios kartais būna panaudojamos reklamuojant vieną iš projektų. Galbūt jūs žinote dar  kokių panašaus pobūdžio tinklapių? Jei taip, būtų džiugu gauti nuorodas į juos.

Na o pabaigai, tai norėčiau pasiūlyti pasižiūrėti gana šmaikščią “Heineken” alaus reklamą.

Categories
IT

Internetiniai radiniai #1

Nuo šiol bloge atsiranda nauja rubrika – “Internetiniai radiniai”. Šios rubrikos įrašuose bus pateikiamos įvairios naudingos nuorodos su aprašymais.

www.copyscape.com 

Copycape

 

www.copyscape.com svetainė skirta patikrinti ir apsaugoti svetainę nuo plagiavimo. Mums tereiks įvesti norimos patikrinti svetainės adresą ir po kelių akimirkų išvysime sąrašą svetainių, su panašias įrašais.

yfrog.com

YfrogYfrog – tai visiems gerai žinomo paveikslėlių talpinimo puslapio ImagesHack pagalbinė priemonė “Twitter” vartotojams. Užėję į yfrog.com galėsime įkelti paveikslėlį arba pasidalinti jau patalpintais. Mano nuomone, ši tarnyba bus naudinga, kai reikės tik laikinai patalpinti paveikslėlį, nenaudojant svarbių resursų.

Štai taip atrodo parašytas pranešimas – http://twitter.com/Gedzis/status/1296393167

www.photofunia.com

PhotoFunia

Photoshopas nesuprantamas dalykas, o noras pasidaryti įdomią nuotrauką išlieka. Vienas iš sprendimo būdų – užeiti į  PhotoFunia svetainę, kurioje galėsime savo veidą uždėti ant supermeno, ar pamatyti nuotrauką didelėje reklamoje ant sienos.

 Gedzis

Categories
IT

Įrašai

Klaviatūra

Sveiki. Gana senai bebuvau paskelbęs įrašą savo bloge. Vis nerasdavau laiko, ar nesugalvodavau ypač įdomios temos. Tačiau tik radęs laisvą minutėlę prisėdau ir užklydau “Netiks TV”, kurią aprašiau praėjusiame įraše.

INferno.lt
Šiandien Karolis (INferno) paskelbė mano įrašą savo bloge. Sukurtasis įrašas yra apie mano pasirinktą specialybę – Verslo informatiką. Šiuo straipsniu prisidėjau prie vienos iš dabartinių Inferno blogo rašomų temų – “Ką studijuoti”. Jei susidomėjote, kokie mano atsiliepimai apie mano studijuojamą profesiją, užsukite pas Inferno ir perskaitykite.

www.altajus.net
Visiems savo skaitytojams norėčiau pasiūlyti apsilankyti mano pusbrolio Tomo tinklaraštyje – “GEOinformacija”. Šiame bloge rasite netik straipsnių apie geografiją ir jos mokymą, bet ir apie mokyklinį gyvenimą iš mokytojo pusės. Kadangi, šis blogas dar tik pradeda savo gyvavimą, norėčiau, kad kuo greičiau jis rastų savo skaitytojų ratą.

Categories
IT

KET bilietai

Greit bus lygiai metai, kai turiu vairuotojo pažymėjimą. Labai gerai žinau, ką reiškia spręsti testus apie kelių eismo taisykles. Aš tuos testus spręsdavau vairavimo mokykloje, o vėliau parsisiunčiau įvairių programų, tačiau jos neturėjo naujųjų taisyklių pakeitimų.

Šiandien užėjęs pasitikrinti savo elektroninio pašto radau gana įdomų laišką:

Sveiki,
jei ruosiates laikyti vairavimo egzamina arba praradote teises, www.ketbilietai.lt galite:
– ONLINE mokytis naujausius KET egzamino bilietus;
– Spresti KET testus is pasirinktu temu;
– Pasiruosti vairavimo egzaminui savarankiskai!
Visa medziaga, naudojama tinklapyje, specialistu yra atnaujinama iskart, kai tik patvirtinami kokie nors pakeitimai Keliu eismo taisyklese, istatyme arba vairuotoju ruosimo tvarkoje.
Informacija KET egzamino biletuose ir testuose atnaujinta pagal nauja redakcija, isigaliojusia nuo 2008 rugsejo 1 dienos (LR vyriausybes nutarimas Nr. 768, 2008 liepos 16 diena).
Patarimus, kaip rekia mokytis, rasite cia: <<http://www.ketbilietai.lt/Keliu-Eismo-Taisykles/Puslapis/Kaip-Reikia-Mokintis/>>
Su geriausiais linkejimais www.ketbilietai.lt

Na tinklapis www.ketbilietai.lt man lyg ir nebereikalingas, tačiau manau atsiras žmonių, besiruošiančių laikyti vairavimo egzaminą. Kadangi čia nauja idėja, todėl nusprendžiau užsiregistruoti ir išmėginti, ką svetainėje galime daryti.

Tik atsidaręs tinklapį ir perskaitęs pirmąją naujieną supratau, kad nemokamai pasimokinti negalėsiu. Čia kainos nėra didelės: 1 dienos narystė – 1 Lt, 20 dienų – 10 Lt. Apmokėjimus galime padaryti netik SMS žinutėmis, bet ir bankiniu atsiskaitymu. Pamačius užrašą, kad reikės susimokėti prieš sprendžiant, manęs neatbaidė ir užsiregistravau svetainėje.

Prisijungus galime rasti pačias naujausias Kelių eismo taisykles, visų naudojamų kelio ženklų rinkinį, informaciją apie vairavimo mokyklą, bei KET testus. Kiekvienas vartotojas prisijungęs gali išmėginti vieną nemokamą testą. Svetainėje yra paruošti 8 teorijos rinkiniai, kurių kiekvienas turi atskirą testą.

Na kadangi pagailėjau to 1 lito, tai pamėginau pažiūrėti, kaip viskas atrodo nemokamame teste. Na vartotojo langas kaip visų testų, tačiau klausimų paveikslėliai nauji ir geros kokybės. Teste pateikiama 30 klausimų, kuriems yra skirta 30 minučių.

Testo išvaizda

Atsakius į visus klausimus galime pamatyti atsakymus. Galime peržiūrėti kiekvieną klausimą iš naujo ir pamatyti, kur suklydome. Taip pat prie kiekvieno klausimo yra pateikiama ištrauka iš KET ir papildomas paaiškinimas. Besimokantiems, pastaroji funkcija yra labai naudinga.

Manau, kad besimokantieji vairuoti tikrai gali pasinaudoti šios svetainės teikiamomis paslaugomis, išleisti keletą litų ir pasitikrinti savo žinias prieš egzaminą “Regitroje”. Taip netik sutaupysime pinigų, bet ir į egzaminą eisime labiau savimi pasitikintys. Sėkmės besimokant vairuoti!


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443