Categories
Įdomybės

Atsitiktinis paveikslėlis – Džiugo žaidimas

Gana įdomią akciją pasiūlė Džiugas, prie kurios noriu prisijungti ir aš.

Sugeneruotas skaičius – 77932. O radinys tikrai labai nustebino 😀

Šis radinys – tai nuotrauka iš lifeisjazz tinklaraščio ir įrašo “apie Taize ir gražius žmonės”. Mano nuomone, šis paveikslėlis nelabai atitinka mano blogo tematiką ir nuotaiką.

Categories
IT

BLOGATONAS

Prisidedu prie nezinau.lt skelbiamos akcijos – BLOGATONAS. Taigi mano skaitomi blogai, kurios siūlau aplankyti. galbūt patiks:

Bėgu po technologijos.eu

Categories
IT

Lankytojai

Paveikslėlis iš http://cache.daylife.com/ 

Jau penktas mėnuo kai internete rašau savo blogą. Prieš pradedant jį rašyti buvau sukūręs keletą svetainių, tačiau jos gana didelio populiarumo nesusilaukė. Praėjusių metų pabaigoje parašiau įrašą apie internetinių puslapių reklamą, tačiau dabar supratau, kad norint išpopuliarinti savo blogą, reikia visai kitokio požiūrio. Nors yra blogų, kurie jau minėjo pagrindinius veiksnius, padėsiančius pritraukti skaitytojų, tačiau aš pateikiu savo nuomonę.

Tema

Tai bene svarbiausias blogo požymis. Kiekvienas autorius ar visas blogas turi sietis su kokia nors aktualia tema (pvz. kompiuteriai, sportas, kulinarija ir t.t.). Mano bloge nėra vienos labai vyraujančios temos, nes mano blogas skirtas tam, kad pasidalinčiau savo mintimis ir atradimais,

Autorius

Autorius taip pat labai svarbus. Juk, kiekvienas rašydamas turi sudominti ir perteikti įrašo turinį lankytojams. Jei perskaitęs vieną įrašą skaitytojas susidomėjo, tai būtinai jis užsuks dar kartą. Nors ne kiekvienas esame sutverti įrašų rašymui, tačiau turime stengtis, jei norime turėti kuo platesni gerbėjų ratą.

Tinklapio išvaizda

Tinklapio išvaizda (vartotojo aplinka) turi būti taip pat maloniai nuteikianti. Jei mūsų puslapio lankytojas atėjęs į svetainę neras to, ko jam reikia, tada jo apsilankymo galime ir nebesulaukti. Todėl, kiekvienas, kuris kuria ar ieško dizaino savo blogui, turėtų atkreipti dėmesį į spalvų derinį, naršymo patogumą.

Iliustracijos

Galbūt paveikslėliai nėra labai svarbūs, tačiau mano nuomone, bent viena iliustracija įraše turėtų būti. Žinoma, ji turi būti susijusi su įrašo tema, nes kartais skaitytojai pažiūri į paveikslėlį ir nusprendžia ar skaityti straipsnį.

Naujienų prenumeravimas

Nors paprasti vartotojai tik dabar atranda RSS naudą, tačiau kuo toliau tuo labiau naujienų prenumeravimas tampa populeresnis. Turbūt geriausias būdas prenumerata elektroniniu paštu, nes nedaug vartotojų naudoja programas, naujienoms prenumeruoti (Žinoma, čia tokie žmonės, kurie internete nepraleidžia daug laiko ir jame atlieka tik paprasta funkcijas).

Na štai penkios mano nuomone vienos svarbiausių priemonių, padėsiančių pritraukti lankytojų. Lietuvos blogų padangėje didelę naudą daro ir www.nezinau.lt blogorama. Kai keletą kartų vienastoks paminėjo mano tinklapį blogoramoje, tai tada blogą aplankydavo tikrai didesnis lankytojų skaičius, kurių dalis dar ir dabar užsuka į mano svetainę. Tikiuosi, kad kuo toliau, tuo labiau didės mano puslapio skaitytojų ir prenumeratorių skaičius.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443