Categories
Įdomybės Sportas

Suvaidinta ar tikra?

Visada gera pradėti darbo dieną su šypsena veide. Šiandien atradau vieną video, kuris tikrai privertė plačiai nusišypsoti ir pagalvoti ar tai tikra?

Siužetas labai paprasta “Jazz” komandos talismanas už “Cavaliers “sirgaliaus  nugaros padeda užrašą “I’m a loser” (Aš nevykėlis). Sirgalius lieka tuom nepatenkintas ir užsipuola talismaną. Kaip viskas rutuliojasi toliau pamatysite šiame vaizdo įraše.

Šį video peržiūrėjau kokius 5 kartus ir vis mėginau suprasti: viskas surežisuota ar tiesiog taip gavosi eksprontu. Kaip jūs manote? Parašykite savo komentarą 🙂

Categories
Įdomybės Nuomonės Sportas

Žvaigždžių diena

Krepšinio pasaulyje pertrauka. Tačiau pertrauka yra tik sirgaliams, nes komando ruošiasi rimtoms kovoms. Daugelis žiūrovų laukia netik svarbiausių kovų, bet ir visų žvaigždžių dienos. Kiekviena lyga stengiasi tai suorganizuoti, kad parodytų, ką geriausia sugeba tos lygos žaidėjai.

Lietuvoje jau įvyko viena žvaigždžių diena. Tai buvo LSKL organizuota šventė, kuri įvyko gruodžio 14 d., Klaipėdoje. (Daugiau – LSKL svetainėje). Antrus netus iš eilės studentų krepšinio lygos “Oro karaliumi” tapo R.Danys, kuris savo gabumos pademonstravo praėjusių metų Telšių raj. krepšinio pirmenybių dėjimo į krepšį konkurse (dėjimus galite pamatyti svetainėje Youtube)

2009 metų vasario 21 d. Šiauliose įvyks,,Fastum” LKL žvaigždžių diena 2009. Joje, tradiciškai vyks “LKL snaiperio”, “Oro karaliaus”, bei po pertraukos grįštanti “Erelių” ir “Vilkų” dvikova. Rašydamas šį įrašą pasidomėjau, kiek kainuoja bilietas į šitą renginį. Pasirodo, kad kainuo svyruoja nuo 27 iki 77 Lt. Šios kainos nėra labai didelios, kai lyginame su NBA žvaigždžių savaitgalio bilietų kainomis. Norint patekti į Finiksę vykstančias rungtynes tarp lygos pirmamečių bei antramečių, reiks pakloti nuo $21 – $941. O jei norėsime išvysti visų žvaigždžių rungtynes, mūsų piniginė gali suplonėti nuo $445 iki $24495. Kainos tikrai įspūdingos.

Palyginimui, noriu pateikti ir tai, kad Šiaulių arenoje telpa 5500 žiūrovų, o Fininkso “US Airways center” arenoje – 18422. Tag, manau pelnas akivaizdus, tačiau mano nuomone, didžiausią pasitenkinimą vistiek pajus Lietuvos žiūrovai, nes kiekvienoje krepšinio šventėje patys žiūrovai sukuria neįtikėtiną atmosferą. Tokios atmosferos JAV gaime paieškoti NCAA pirmenybėse.

Tikėkimės, kad išvysime tikrai gerą reginį.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443