Categories
Gyvenimo įspūdžiai MRU

Užteks tingėti, reikia pradėt tobulėt!!!

Vat kokį gudrų pavadinimą sugalvojau šiam įrašui Smile Ištikrųjų atsibodo tas jausmas, kai jauti, kad universitetas tave verčia ne tobulėti, o pamažu durnėti (galbūt netaip išsireikšiu, bet esmę turbūt supratot).

Pasakysiu aš jum atvirai – tikrai senai universitete gavau injekciją žinių, kurios skatinintų susidomėjimą, skatintų tobulėti. Žinoma, jūs pasakysit – svarbiausia noras, tačiau ar jis visad svarbiausias? Manau, kad ne. Ar įmanoma dar kažko norėti, kai darbo savaitę iš namų išvyksti 7 val. ryto, o į juos grįžti tik 22 ar net 23. Savaitgalis lieka tik pailsėjimui ir pasiruošimui kitai savaitei. Tačiau šiandien prabudęs ir dar ilgai tingėjęs keltis iš lovos sugalvojau – keikvieną savaitgalį bent kelias valandas rasiu savišvietai.  Užduotis tikrai rimta, nežinau kaip taip pavyks įgyvendinti, bet kuo arčiau pavasaris, tuo daugiau laiko turėtų atsirasti.

Visas idėjos įgyvendinimas prasideda jau ŠIANDIEN. Iš knygų lentynos pasiėmiau ir dulkes nuvaliau nuo pradėtos ir nebaigtos skaityti Bilo Geitso knygos “Verslas minties greičiu”. Internete pilną įvairių atsiliepimų apie ją, tačiau tie 60 pulapių, kurie kažkada buvo perskaityti keliaujant traukiniu į Vilnių, įtraukė ir vis nori skaityti toliau ir toliau.

Tikslą jau turiu, su kuo jį įgyvendinti taip pat. Galbūt šiemet vėl pavyks apsilankyti knygų mugėje ir įsigyti naują knygą.

O jūs skaitote knygas? Ar tiesiog varvinate akis priešais kompiuterį ieškodami naujausios informacijos? Smile

[poll id=”19″]

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Kaip aš gyvenu….

Žygimanto Ubarto Nuotrauka

Sveiki,
labai senai berašiau į blogą. Praėjau dau 28 dienos po paskutiniojo įrašo. Prisipažinsiu atvirai – šis ruduo ir artėjanti žiema tokie užimti, kad dažniausiai išeini 7 val. ryto iš namų ir į juos grįžti tik vėlau vakare. Įdomu ką tiek veikiu? Ogi, dirbu, studijuoju, teisėjauju ir žinoma neužmirštu pastudentauti 😀

Sėdžiu dabar ofise, už lango tikrai šaltas oras (po 15 min. Kelionės pėsčiomis tuom įsitikinau), o čia veikia elektrinis radiatorius. Po truputį įsilinguoju į savaitės darbas, nes dabar jis toks specifinis – dirbame iteracijomis, todėl atsiranda ir atsirandą naujų darbų kiekvienos savaitės pradžioje. Visi tie „taskai“ darbe tai ne viskas. Artėja semestro pabaiga, todėl laukia visų nemėgstama SESIJA. Oj, ji tikrai bus sunkoka, nes reiks gerokai pasistengti prieš egzaminus.

Savaitgaliais netik teisėjauju ar ilsiuosi, bet prisėdu ir prie savo projektų. Blogas, kažkaip buvo užmrštas, tačiau manau taip buvo tik lapkritį. Su kolega nesenai pradėjome galvoti apie naują projektą, todėl tikrai tikiuosi, kad viskas vyks gerai ir mes spėsime viską sutvarkyti iki šventio įkarščio kulminacijos.

Am, kas dar naujo? A, neminėjau, kad pradėjo lūžti mano laptopas? Šiandien apsilankau DELL servise, tai sužinojau, kad remonto kaina – 150 Lt. Atrodo rekia pakeisti paprastą plastmasę einančią aplink ekraną, tačiau tokia jau kaina. O kai kompiuterį apžiūrėjęs žmogus pasakė, kad reikėjo atnešti anksčiau, būtų reikėję tik priveršti kelilis varžtelius, tikrai dingo gana gera nuotaika.

Na atrodo, čia toks trumpas įrašas prieš įžengiant į naują mėnesį. O kaip jūs gyvenate?

P.S. Pabaigai graži dainelė

Categories
IT

Google Wave pakvietimai

 

google_wave_logo

Turbūt jau daugelis girdėjote apie naują Google projektą “Wave”. Norint patekti į šios paslaugos vartotojų gretas reikalingas pakvietimas iš jau esamų. Visai nesenai gavau 25 pakvietimus, todėl visi nesantys ir norintys išmėginti “Google Bangą”, tegul parašo komentarą su Google paštu ir jums bus išsiųstas pakvietimas.

Tiems kas nežino, kas ta “Google Wave” – Google Wave – ateities įrankis darbui!


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443