Categories
Gyvenimo įspūdžiai

2009 Metų geriausi

Štai ir baiginėjasi dar vieni metai. Liko mažiau nei pusė paros ir mes įžengsime į 2010 metus. Baigiantis metams visada įdomu apžvelgti praeitį, kas nuveikta gero, kas pasiekta.

Praėjusiais metais visi prisidėjo prie Luko (Horde) pasiūlytos idėjos, todėl ir 2009 metus pasistengsiu apžvelgti panašia forma.

Mano blogo geriausias įrašas 2009:

Šiemet tikrai parašiau daug įdomių įrašų, tačiau geriausiąjį rinkau atsižvelgdamas į tai kiek komentarų jis susilaukė. Pateikus užklausą duomenų bazėje, paaiškėjo, kad yra du populiariausi 2009 metų įrašai:

Mano metų renginys 2009:

BlogOUT 2009

Bloginimo pasaulyje dar esu naujokas, todėl dalyvavimas tokiuose renginiuose kaip Login 2009 ir BlogOUT 2009. Šiuose renginiuose netik sutikau daug įdomių žmonių, bet ir visiškai pakeičiau požiūrį į tinklaraščio rašymą. Tikrai manau, kad atsiras galimybė ir dalyvausiu ateinančių metų Login konferencijoje ir BlogOUT susitikime.

Geriausias metų skaitinys internete 2009:

Išties internete gausu gerų įrašų, tačiau metų geriausiau norėčiau pavadinti Povilo įrašą apie tapimą programuotoju. Galbūt jis perdaug niekuom neišsiskiria iš kitų, bet aš jame radau idėjų, su kuriomis aš sutinku 120%.

Mano metų kadras 2009:

Metų kadras 2009 Išrinkti gražiausią nuotrauką buvo bene sunkiausia. Nors pastaruoju metu fotoaparas jau senai bepajudintas, tačiau tarp senų nuotraukų radau vieną įspūdingesnę. Nuotrauka daryta Lygiai prieš metus – 2008 metų gruodžio 31 d., 23:56:20.

Mano metų atradimas 2009:
Išrinkti geriausią šioje kategorijoje pasirodė ypač lengva. Laimėtoju tapo JAVA programavimo kalba. Galbūt kažkaip keista, bet niekad jos nenaudojęs ir tik universitete pamatęs iškart prisirišau ir niekaip negaliu atsikratyti noro programuoti būtent JAVA kalba. Tikiuosi, kad turėdamas laiko ir idėjų

Na o pabaigai, norėčiau padėkoti visiems blogo skaitytojams, kurie užsuka ir skaito mano įrašus. Tikrai džiugu, kad yra susidomėjusių mano gvildenamomis temomis.

Šiame paskutiniame 2009 metų įraše taip pat norėčiau padėkoti savo kolegoms, draugams, skaitytojams, kurių nuomonė ir atsiliepimai dar labiau skatina stengtis ir kurti kokybišką blogo įrašų rinkinį. Tikrai esu labai dėkingas M.Karaliūnui, G. Skriduliui, G. Mačiuliui, P. Ulbinui, T. Ubartui, kurie skaito mano blogą ir skatina jį pildyti dažniau :). AČIŪ JUMS VISIEMS!!!

LAIMINGŲ NAUJŲJŲ METŲ

P.S. Jei norite sužinoti savo populiariausią metų straipsnį prisijungę prie duomenų bazės įvykdykite užklausą:

SELECT post_date , post_title , comment_count, guid FROM `wp_posts` where post_date >’2009-01-01’  ORDER BY `wp_posts`.`comment_count`  DESC

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Nominacijos

Šiandien prisijungęs prie savo blog’o pastebėjau, kad nesuveikė automatinis įrašo publikavimas. Įraše, kuris dienos (tiksliau nakties) šviesą turėjo išvysti pirmosiomis naujųjų metų sekundėmis, parašiau apie Horde pasiūlytą įdėją parašyti apie metų geriausius.

Nors pavėluotai, bet pataisęs naujieną skelbiu savo topą:

top_2008

Mano metų įvykis 2008:
Na turbūt tai, kad pabaigiau mokyklą ir pradėjau studijuoti Mykolo Romerio universitete.

Mano metų nuosmukis 2008:
Šias metai gana didelių nuosmukių nebuvo, tačiau vienas iš kluptelėjimų – lietuvių kalbos valstybinis egzaminas.

Mano metų atradimas 2008:
2008 metai suteikė daug atradimų, tačiau svarbiausias turbūt MRU. Niekada negalvojau, kad universitetas gali būti toks modernus.

Mano metų tūsas 2008:
Turbūt geriausias pasitūsinimas buvo po paskutinio skambučio pirtelėje. Dėkui tiems, kurie kartu buvo, tikėkimės, kad dar pasitaikys tokių progų, bei gerų pasibuvimų.

Mano metų kadras 2008:
Na galbūt šitas:

top_foto

Mano metų gabalas 2008:
Žinoma, gerų gabalų yra daug, tačiau čia du kurie dar veža iki šiol:
Lietuviškas – Young Gaffers – Žydras debesėlis

Užsenietiškas – Laurent Wolf -No stress

Mano metų filmas 2008:
Kadangi esu daug susijęs su krepšiniu, todėl geriausiu metų filmu mano nuomone galėtų tapti “Semi Pro”, nors jis nėra nei labai vaidybinis, nei sukrečiantis. Tai gana daug tiesos atskleidžiantis linksmas filmas.

Mano blogo geriausias įrašas 2008:
Turbūt ne geriausias, bet populiariausias mano blogo įrašas apie šaltibarščių gaminimą.

Geriausias metų skaitinys internete 2008:
Ir vėl geriausias rašinys susijęs su krepšiniu. Manau daug tiesos atskleidė G. Skukauskas ir T. Pagirys savo laiške V.Garastui.

Categories
Gyvenimo įspūdžiai IT

Apžvalga

Na iki naujųjų 2009 metų liko mažai laiko. Todėl sumąsčiau parašyti paskutinį 2008 metų įrašą.

Šis įrašas paskutinis, tačiau nuo tada, kai pasirodė mano pirmasis tinklaraščio įrašas, jau parašiau 138 įrašus. Galbūt pradžioje įrašai nebuvo išsamūs ir įdomus, tačiau stengiuosi tobulėti ir pritraukti kuo daugiau skaitytojų (Dabar naujienas apie mano įrašus yra užsiprenumeravę 11 žmonių ir mane aplankė 2063 unikalių interneto vartotojų). Taip pat nesenai pradėjau skelbti apie save “twiteryje”, bei prisijungiau prie vieno iš tinklaraštininkų puslapių – blogeriai.lt.

Tikiuosi, kad ateinančias metai mano tinklaraštį pradės skaityti vis daugiau žmonių, kurie pateiks siūlymus ir nuomones įvairiomis temomis.

Visiems savo tinklaraščio lankytojams norėčiau palinkėti

LAIMINGŲ, PRASMINGŲ, TURININGŲ NAUJŲJŲ METŲ

Svarbiausia tai, kad kiekvienas išsisuktumėme nuo tos grėsmingos pasaulinės krizės 🙂


Aš nelabai mėgstu Rusišką muziką, tačiau čia jums pateikiu linksmą rusišką dainelę apie Naujuosius metus ;). Už šio video nuorodą dėkingas esu Tomui K.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443