Categories
Nuomonės

Eilutė MAXIMOJE

Maxima-žuvis

Visi aplink šneka – KRIZĖ. Jei tuo netikite, galite užeiti į svetainę www.ardarkrize.lt ir sužinoti ar ji dar nesibaigė.

Šiandien mama skambina. Pažiūriu į laikrodį, o ten tik pusę devynių. Galvoju, kas dabar atsitiko, o pasirodo šiandien “Maximoje” galime rasti lašišinių upėtakių už 9,99 Lt. Na galvoju neskubėdamas atsikelsiu ir nulėksiu, vistiek žmonės į darbą eina, tai parduotuvė bus tuščia. Tačiau klydau. Per pusvalandį susiruošęs nuvažiuoju ir įėjęs nesuprantu. Dirba visos kasos, žmonių pilna lyg prieš Kalėdas. Turbūt net neįsivaizduojate kokia eilė buvo prie tos žuvies vitrinos. Joje prastovėjau, kokias 20 min. Laukdamas pagalvojau, kad kažkaip panašiai eilėje stovėdavo žmonės sovietiniais laikais. Žinoma, negaliu tvirtinti, kad taip būdavo ištiktųjų, tačiau manau, kad kažkas panašaus.

Na pasiėmiau tą žuvelę, nueinu į kasą susimoku ir skambina vėl mama. Sako, kad paimčiau dar vieną. Nueinu, o ten trys žuvelės belikusios. Kažin, kiek kilogramų “Maxima” šiandien išpardavinėjo?


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443