Categories
MRU Sportas

Nusivylimas

krepsinis

Šiandien toliau tęsėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Kaip ir praėjusį pirmadienį susitiko MRU ir VPU komandos. Pagrindinis skirtumas – abiems komandoms padėjo “Lietuvos Ryto” komandos žaidėjai, bei varžybos vyko VPU salėje.

Kaip tikri universiteto komandos fanai nuvykome į VPU pažiūrėti, kaip seksis atsirevanšuoti už pralaimėjimą namuose. Tik pamačius apšilinėjančias komandas, tapo aišku, kad varžybose dalyvaus ir keletas “Lietuvos ryto” krepšininkų: A.Jomantas ir S.Babrauskas (žaidė už VPU), o M.Gecevičius apsivilko MRU ekipos marškinėlius. Su gupiokais(Lina, Gedu, Dominyku, Robertu), tikrai tikėjome, kad MRU gali laimėti, tačiau taip neatsitiko :/.

Labai daug vilčių dėjome į M.Gecevičiaus pasirodymą, tačiau jis šiose varžybose buvo tikras nulis. Žinoma, nenoriu perdaug jo nuvertinti, tačiau ar aukšto lygio žaidėjas mesdamas tritaškį nepataikyti į lanką net tris kartus? Turbūt daugelis prisimena, kai lapkričio pradžioje jis pagerino lygos tritaškių rekordą, tačiau palyginus su tomis rungtynėmis šis žaidėjas buvo visiškai tuščias, net nepataikė nė vieno tritaškio.

Vienas pagrindinių pergalės kalvių – A.Jomantas. Šis krepšininkas netik žaidė visas rungtynes, tačiau sugebėjo sužaisti reikiamais momentais, išnaudodamas savo privalumus. Labai didelę dalį prie pergalės pridėjo ir J.Jurgo, kuris antrose rungtynėse baudė aplaidžią MRU gynybą. Šis žaidėjas žiūrovam žaidžia netik per žvaigždžių dienas, bet ir per varžybas. Tik pasitaiko proga sudrebinti krepšį dėjimu, tai jis ir padaro.

Iš MRU komandos norėčiau pagirti L. Samėną, kuris gelbėjo komandą nuo absoliutaus sutriuškinimo. Jis netik įmetė 32 taškus, tačiau vis užvedinėdavo komandą nepasiduoti. Prie jo pastangų prisidėjo ir A.Labuckas, kuris, mano nuomone, buvo vienas labiausiai norinčių laimėti MRU komandoje.

Kadangi tai buvo nebe pirmos mano stebėtos LSKL lygos varžybos, todėl susidariau nuomonę, kad šios lygos varžybose nėra sportinio pykčio. Komandos žaidžia tik tam, kad žaistų. Suprantu, kad visi žaidėjai saugosi ir bijo gauti traumą, tačiau bent šiokį tokį norą laimėti reiktų parodyti.

Categories
Gyvenimo įspūdžiai Sportas

LSKL (Lietuvos Studentų Krepšinio Lyga)

IMG_0012

Pagaliau pasitaikė proga žvilgtelti į LSKL vykstančias kovas. Turbūt daugelis manote, kad ši lyga nėra ypatinga, tačiau jūs klystate. Pirmiausia, čia žaidžia daug jaunų Lietuvos talentų. Prie jų prisideda LKL ar NKL žaidžiantys žaidėjai. dėl šių dviejų faktorių LSKL rungtynių lygis yra gana aukštas.

MRU komanda – tai gana jaunų vaikinų rinkinukas. Turbūt labiau žinomi vardai – A.Labuckas, Š.Kulevičius, S.Buterlevičius, bei rečiau žaidžiantis – M.Gecevičius. Žinoma, komanda jauna, tačiau galinti pasipriešinti visoms komandoms. Pastarąsias dvi varžybas MRU komanda pralaimėjo KU(Klaipėdos universitetui), bei pirmąjį atkrintamųjų varžybų mačą – VPU (Vilniaus pedagoginiam universitetui). Pralaimėta tik 3 taškų skirtumu, tačiau šias varžybas tikrai buvo galima laimėti, pritrūko tik sėkmės.

Kadangi esu buvęs tik dviejuose LSKL  varžybose, todėl negaliu pateikti daug įdomių faktų. Tačiau pastebėjau vieną -  žaidėjai, kurie atstovauja savo universitetą, neturi tokio azarto kovoti, atiduoti jėgas. Žinoma, žaidėjai stengiasi negauti traumos, tačiau mano manymu, bent minimalus sportinis pyktis turtu būti. Kadangi žaidėjai žaidžia tik šiap sau, tai slogią nuotaiką pataiso šokėjos. Šios merginos pertraukėlių metu tikrai pakelia žiūrovų nuotaiką, parodydamos įspūdingus judesius.

baigdamas norėčiau pasakyti, kad visi MRU komandos fanai tiki, kad MRU komanda iškovos pergalę prieš VPU ir vėl galėsime juos palaikyti savo arenoje. 🙂

P.S. Dėkui Linutei už nuotraukikes 😉


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443