Categories
Įdomybės

Krizė? :D

Šį sekmadienį norėčiau jums pasiūlyti pasižiūrėti keletą juokingų paveikslėlių, besisiejančių su KRIZE.

Statybų verslas Ekonomiškas praustuvas Alaus?

Tam, kad naršyti būtų patogiau

Categories
Įdomybės

Įdomesniam pirmadieniui

Na ką, vėl pralaimėjom… Tikrai gaila, kad jau trečiadienį žaisim paskutines rungtynes ir būsim tik 9 – 12 vietoj.

Šiandien pirmadienis, visiems sunki diena, todėl dienos pabaigai siūlau pažiūrėti gana įdomų skelbimą, kuris tikrai atitinką krizę.

 Santechnikas - Elektrikas

Categories
Pramogos

Europos sąjunga

Aplink visi dar kalba apie krizę, tačiau šiame įraše jos nebus. Turbūt atsimenate, kai Lietuva buvo priimta į ES, kaimo žmonės gana daug pergyveno. Šie du vaizdeliai tikrai priminė buvusią situacija. Siūlau ir jums pažiūrėti.

“Kanventatorius”

“Europos sąjunga”

Categories
Įdomybės Pramogos

Pirkėjai

Visi aplink vien tik kalba apie ekonominę krizę. Tas žodis, tarsi keiksmažodis. Netikėtai užklydus į DELFI TV puslapį, susidariau nuomonė, kad Šiauliuose krizės nėra. Tokią nuomonę galima susidaryti pažiūrėjus, kaip žmonės plūdo į dar vieną naujai atidarytą prekybos centrą. Taigi žiūrim.

Categories
Nuomonės Sportas

Krizė?

Praėjusių metų pabaigoje parašiau įrašą apie LKL ir NBA žvaigždžių dienas. Tačiau, jei norėsime išvysti geriausius lietuvoje žaidžiančius krepšininkus, mums reiks tik pažiūrėti į “Lietuvos ryto” ar “Žalgirio” sudėtis. Kodėl taip atsitiko? Manau, kad dėl garsiosios krizės.

Kaip skelbia portalas www.krepsinis.net, jau baigėsi “Žalgirio” klubo sutartis su L.Woodsu, o “Lietuvos rytas” jau atsisveikino su vienu savo lyderių – Branko Milisavljevičiumi. Greit lietuvių komandose žais vien tik mūsų tautiečiai. Tačiau žais tik tie, kurie nepatrauks užsienipo klubų dėmesio. Tai reiškia, kad visi jauni ir perspektyvūs žaidėjai greit paliks lietuva.

Galbūt viskas būtų ir gerai, tačiau gali atsitikti ir taip, kad Lietuvos komandos neprodys gerų rezultatų ir neturės amžinos teisės žaisti “Eurolygoje”. Įsivaizduojat? Lietuva gali neturėti komandos žaidžiančios stipriausioje senojo žemyno komandoje.

Taip pat perskaičius įrašą apie žaidėjų situacija, kaip “Lietuvos rytas” neleidžia “Žalgiriui” registruoti A.Milaknio ir Š.Vasiliausko žaisti LKF taurės finalinėse varžybose, supranti kad, šiais laikas sportinė kova vyksta netik arenose, bet ir už jų ribų. Žinoma, suprantu “Lietuvos ryto” vadovus, tačiau ar nubus gėda laimėti prieš 7 varžovų krepšininkus? Manau, jei komanda yra stipri, ji gali nugalėti ir pilnos sudėties varžovus.

Žinoma, politiniai žaidimai yra sunkiai suprantami. Tačiau, gal viskas išeis į gerą ir Lietuvos krepšinis kitą sezoną tiesiog spindės Europoje? Tačiau šios įvykius kiekvienas supranta vis kitaip.

Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į tuos žmones, kurie šiandien buvo prie Seimo. Pritariu, kad visuomenė turi pareikšti savo nepasitenkinimą, tačiau tai reikia daryti daug racionalesniais būdais. Turbūt paprasčiausias pavyzdys, kad žmonės nelabai supranta kas iš tikro vyksta, tai šiandieninis mitingas pavirtęs į Seimo niokojimą. Negi dauguma žmonių, tikrinusių Seimo langų tvirtumą, nesupranta, kad už išdaužtus langus vis vien turės sumokėti mokesčių mokėtojai?


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443