Categories
Įdomybės

O kas buvo įdėta maišelyje?

Login 2009

Kaip jau visi žinote vakar buvau interneto ir tinklaraščių konferencijoje – “Login 2009”. Kiekvienas dalyvis tik atėjęs į Siemens areną gavo maišelį su dovanomis ir dalyvio kortelę. o Kas buvo įdėta į šį įdomiai išlankstytą dovanėlių krepšį?

Žurnalas “Miesto IQ” ir pristatomasis žurnalas “Pravda”

Login 2009 Login 2009

10% nuolaida “Apple” produkcija ir nemokama ESET NOD32  namų vartotojo versija (180  dienų)

Login 2009

Skins.lt nuolaidų kuponas ir specialus “Login 2009” bloknotas

Login 2009Login 2009

Guminė pelė su Euro blogo reklama ir tušinukas iš autoplius.lt

      Login 2009

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Ir aš ten būsiu – Login 2009

(chiotas.lt paveikslėlis)

Tik išgirdęs, kad bus rengiama konferencija “LOGIN 2009” nusprendžiau, kad ir aš ten turiu būti, tačiau norai ne visada sutampa su galimybėmis. Mano dalyvavimui kliudė daug aplinkybių, tačiau artėjant konferencijai jų vis mažėjo. Tik prasidėjus šiai savaitei supratau, kad iš daugelio liko tik viena problema – gana didelė bilieto kaina – 75 Lt. Tokia suma studentui tikrai dideli pinigai, todėl stengiausi gauti bilietą įvairiuose akcijose ir vienoje pavyko laimėti.

Noriu padėkoti radijo stočiai “ZipFm” kuri suteikė galimybę apsilankyti interneto ir tinklaraščių konferencijoje “LOGIN 2009”


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443