Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Kompiuteristo diena

  0
  scissors
  2010/02/09GedzisĮdomybės

  Pastarosiomis savaitėmis vis neradu laiko, kada užsukti ir parašyti įrašą tinklaraštyje. Vis trūksta idėjų ar laiko jas išpildyti. Tikrai manau, kad per šį ilgajį savaitgalį pavyks užbaigti keletą įrašų ir juos pateikti jūsų teismui.

  Na o tam, kad įrašas nebūtų nuobodus siūlau pasižiūrėti kaip atrodo tikro kompiuterasto diena 😉

  22068_297098357937_184401537937_4594954_1622157_n

  Geros likusios savaitės 🙂

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Atokvėpis

  0
  scissors
  2009/08/03GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Killermonkeys nuotrauka

  Na štai ir baigėsi trumpas atokvėpis nuo kompiuterio ir interneto. Nors per šį trumpą laiką (nuo ketvirtadienio iki pirmadienio) retkarčiais prisijungdavau prie interneto, bet tik tam, kad sužinočiau pačius naujausius krepšinio įvykius.

  Per šias 5 dieneles tikrai atsipalaidavau, buvo visiškai atsiribojęs ir užmiršęs savo gyvenimą susijusį su kompiuteriais. Tai tikrai padėjo ir artimiausiu metu pamėginsiu vėl pradėti tobulinti savo mini žaidimuką “Pakaruoklis”

  Tikrai niekuomet nebuvau susimąstęs, kad labai gerai yra visiškai atsitraukti nuo interneto. Žinoma, pradžioje kažkaip norisi užsukti ir perskaityti blogoramą ar kitų prenumeruojamų tinkraraščių įrašus, tačiau galia atsisakyti ir to. Nors kiekvieną dieną, vis pagalvodavau, ką galėčiau parašyti į blogą, tačiau kažkaip vis nekildavo noras.

  Šiandien vakare pagaliau vėl Prisijungiau, todėl reikia peržvelgti per 5 dienas susikaupusią naujienų krūvą: elektroninius laiškius, pačiulbesių, blogeriai.net dienos geriausius, bei prenumeruojamus tinkraraščių įrašus. Nors praėjo tik keletas dienų, tačiau susikaupė tikrai nebloga krūvelė.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,
 • Kai aparatūra neklauso :)

  0
  scissors
  2009/07/26GedzisPramogos

  Va taip būna, kai paveda kompiuteris ar kompiuterinė įranga 🙂

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , , ,