Categories
Gyvenimo įspūdžiai MRU

Užteks tingėti, reikia pradėt tobulėt!!!

Vat kokį gudrų pavadinimą sugalvojau šiam įrašui Smile Ištikrųjų atsibodo tas jausmas, kai jauti, kad universitetas tave verčia ne tobulėti, o pamažu durnėti (galbūt netaip išsireikšiu, bet esmę turbūt supratot).

Pasakysiu aš jum atvirai – tikrai senai universitete gavau injekciją žinių, kurios skatinintų susidomėjimą, skatintų tobulėti. Žinoma, jūs pasakysit – svarbiausia noras, tačiau ar jis visad svarbiausias? Manau, kad ne. Ar įmanoma dar kažko norėti, kai darbo savaitę iš namų išvyksti 7 val. ryto, o į juos grįžti tik 22 ar net 23. Savaitgalis lieka tik pailsėjimui ir pasiruošimui kitai savaitei. Tačiau šiandien prabudęs ir dar ilgai tingėjęs keltis iš lovos sugalvojau – keikvieną savaitgalį bent kelias valandas rasiu savišvietai.  Užduotis tikrai rimta, nežinau kaip taip pavyks įgyvendinti, bet kuo arčiau pavasaris, tuo daugiau laiko turėtų atsirasti.

Visas idėjos įgyvendinimas prasideda jau ŠIANDIEN. Iš knygų lentynos pasiėmiau ir dulkes nuvaliau nuo pradėtos ir nebaigtos skaityti Bilo Geitso knygos “Verslas minties greičiu”. Internete pilną įvairių atsiliepimų apie ją, tačiau tie 60 pulapių, kurie kažkada buvo perskaityti keliaujant traukiniu į Vilnių, įtraukė ir vis nori skaityti toliau ir toliau.

Tikslą jau turiu, su kuo jį įgyvendinti taip pat. Galbūt šiemet vėl pavyks apsilankyti knygų mugėje ir įsigyti naują knygą.

O jūs skaitote knygas? Ar tiesiog varvinate akis priešais kompiuterį ieškodami naujausios informacijos? Smile

[poll id=”19″]

Categories
Gyvenimo įspūdžiai Įdomybės

Knygų mugė

Knygų mugė Vakar Litexpo parodų ir renginių centre buvo atidaryta “Knygų mugė”. Norėdamas pamatyti, kaip atrodo tokia paroda, norėdamas įsigyti naujų knygų, su keliais draugais apsilankiau ir tikrai nelikau nusivylęs.

Bilietas į mugę, studentams ir moksleiviams kainuoja 7 Lt. Lankydamiesi parodos atidarymo dieną, tikrai pamatėme didelį lankytojų kiekį, kur didžioji dalis buvo moksleiviai.

“Knygų mugėje” turbūt dalyvauja visos Lietuvos, taip pat ir užsienio šalių leidyklos. Tikrai nesitikėjau, kad jų gali būti tiek daug. Su draugais stengėmės apžvelgti visus stendus, rasti mums dominančias knygas ar knygas apie tam tikras temas. Nors studentų finansinė situacija Lietuvoje nėra pati geriausia, tačiau tikrai nepagailėjome pinigų knygoms.

Aš asmeniškai nusipirkau tik vieną, tačiau labai ilgai lauktą knygą. Tai visiems gerai žinomos knygos “Da Vinčio kodas” autoriaus Dan Brown naujas romanas “Prarastas simbolis”. Šiandien pradėjau skaityti ir manau, kad tiems kam patiko “Da Vinčio kodas” , “Angelai ir Demonai”, patiks ir naujas kūrinys. Pardavėja, minėjo, kad tai turbūt paskutinė Dan Brown knyga, todėl siūlau visiems paskaityti.

Keletas akimirkų iš mugės ir parodos “ADPRINT – Reklama ir Poligrafija 2010”:

Knygų mugė

ADPRINT – Reklama ir Poligrafija 2010 Judantys stendai ADPRINT – Reklama ir Poligrafija 2010

Judantys stendai, įdomi reklamos alternatyva:


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443