Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Atsinaujinęs www.kambariokas.eu

  1
  scissors
  2010/04/06GedzisIT

  Praėjusių metų pabaigoje skelbiau, kad į plačiuosius interneto vandenis paleidžiu savo naują projektą. Po įrašo paskelbimo sulaukiau daug komentarų, nuomonių, pasiūlymų, ką reiktų patobulinti. Šiandien noriu pristatyti jau patobulintą portalą.

  Turbūt didžiausią galvos skausmą kėlė dizainas. Nors turėjau įvairių pasiūlymų, tačiau galiausiai savo ir vienos kolegės pagalba pats sukodavau, gana paprastą tinklapio išvaizdą.

  www.kambariokas.eu dizainas

  Taip pat įgyvendinau Vytauto pasiūlymą – URL routingą. Taip, skamba labai įdomiai ir sudėtingai, tačiau tikrai tai įgyvendinti nebuvo perdaug pasakyti. Nežinantiems, pasakysiu, kad ši funkcija leidžia iš adreso www.kambariokas.eu/skelbimas.php?id=132 padaryti daug geresnį, paieškos draugišką adresą – http://www.kambariokas.eu/skelbimas/132-skubiai-ieskom-kabariokes-vilnius.html.

  Trečioji naujovė – tai pakeistas skelbimų rūšiavimas į kategorijas. Dabar talpinant skelbimą jį reikia priskirti vienai iš 5 kategorijų, o tai tikrai palengvina ir pagreitiną paiešką.

  Tikiuosi, kad ieškodami sau kambarioko užsuksite ir pasinaudosite šituo portalu.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,
 • Gyvenamas plotas

  3
  scissors
  2009/03/08GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Sveiki. Kadangi kambariokas žada kraustytis į bendrabutį, tai pradedu ieškotis naujo būsto. Aš ieškau kambario, kuris būtų netoli MRU (Fabijoniškėse, Baltupiuose, Jeruzalėje, galbūt Šeškinėje ar Kalvarijų g.). Taip pat visa nuomos kaina turėtų neviršyti 350 (iki 400 Lt).

  Galbūt jūs kaiptik ieškote kambarioko? Jei taip, tai rašykite komentaruose ir susisieksime.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: ,
 • Dėmesio!!!

  6
  scissors
  2008/11/18GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Dėmesio!!! Ieškomi du kambariokai (-ės). Siūlome nuomotis butą šalia Olandų gatvės(netoli senamiestis). Butas labai geros būklės, su visais patogumais. Kaina 300 Lt. žmogui + komunaliniai mokesčiai.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos:
 • Mano kambarys

  3
  scissors
  2008/09/07GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Mano kambarys Geriausias žadintuvas – balandžiai cypiantys nuo ų val. ryto bei lėktuvai skraidantys virš namo. Žinokit, tų lėktuvų yra tikrai daug

  O čia keletas vaizdelių, kaip mano kambarys atrodo(nuotraukų kokybė nekokia):

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,