Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Gyvenimas

Pastarąsias keletą dienų neturėjau laiko prisėsti prie kompiuterio ir neatnaujinau savo blog‘o. Vilniuje tiek daug krepšinio lygų, kuriose vyksta labai daug varžybų, todėl kiekvieną vakarą esu užimtas. Pavyzdžiui vakar teisėjavau „Eurobasket.lt“ organizuojamame turnyre „Vilniaus diena“. Mano teisėjautose varžybose susitiko „Balamutai“ ir „Vilniaus VPP“. Rungtynes 108:90 laimėjo „Vilniaus VPP“.

Taip pat šiandien išsikraustė kambariokė Eglė. Ji gavo bendrabutį, todėl vėl gyvensim tik trys žmonės. Jau beveik turim ir naują kambariokę, tačiau jai liko tik apsispręsti J. Tikimės, kad jai patiko butas ir neužilgo išgirsime ją sakant „TAIP“.

Na atrodo tiek naujienų, artimiausiu metu pasistengsiu atrasti daugiau laiko ir į savo blogą įdėti įdomesnių dalykų. Sėkmės!

Categories
Gyvenimo įspūdžiai

Nuotraukos

Sėdžiu namuose, geriu arbatą, galvoju kaip reiks pabaigti padaryti namų darbus iš vadybos. Kitame kambaryje Aistė žiūri filmą, o Mantas tikrina interneto platybes :). Viskas aplink ramu, ir staiga į galvą šauna idėja – NUFOTOGRAFUOTI tai ka mes dabar veikiame :). Todėl griebiau fotoaparatą ir pradėjau pyškinti. Tai kas gavosi noriu parodyti ir jums:

Vitaminai

Kriaušės, kurias tempėme iš stoties

Seniau fotografuotas
“Užupio angelas”

Vaizdas pro kambario langą

Kambariokas Mantas

Kambariokė Aistė


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443