Categories
IT

FWD.lt: Rugpjūčio įrašai

Mano įrašų paskelbtų FWD.lt tinklapyje sąrašas:

Apžvalgos:

Naujienos:

Nuomonės

Patarimai:

Pamokos:

Patarimai:

Categories
IT Programavimas

Pamoka: kaip sukurti Android programėlę

Android

Pagaliau įgyvendinau savo senai brandintą idėją – sukūriau pirmąjį įrašą pasakojantį, kaip galima sukurti pirmąją Android programėlę.

Nuo idėjos gimimo iki įgyvendinimo praėjo gana daug laiko, tačiau dabar jau matomas šioks toks rezultatas. Aš asmeniškai nesu Android OS programavimo žinovas, tačiau kartas nuo karto kuriu programas, domiuosi įvairiais metodais. Įrašas ištikro labai tipiškas: pradžioje apibūdinama reikalinga programinė įranga, o vėliau parodoma, kaip sukurti visiems gerai žinomą pirmąją programą “Sveikas pasauli”.

Įrašą rasite tinklapyje “FWD.LT”, o susijusius klausimus ir pasiūlymus galite rašyti ir čia komentaruose, ir FWD tinklapyje. Laukiu jūsų atsiliepimų ir nuomonių.

URL: http://www.fwd.lt/2011/pamokos/pirmoji-android-programa/

Categories
IT

200-tas blogo įrašas

200

Sveiki mano tinklaraščio skaitytojai. Tikrai malonu, kad užsukate ir nepamirštame šio blogo. Net pats nustebau, kai administravimo skiltyje išvydau tris skaičiukus – 199. Šis skaičius rodo, kiek įrašų jau paskelbta mano bloge. Šiuo metu jūsų skaitomos įrašas yra jubiliejinis – dušimtasis.

Šis blogas gyvuoja jau 7 mėnesį, 181 dieną. manau, kad Gedzis blogas jau buvo pastebėtas internautų, iš kurių 47 yra užsiprenumeravę naujienų srautą (Dar neužsiprenumeravai? Tai spausk ant nuorodos FeedBurner ir padidink prenumeratorių skaičių). Žinoma, prenumeratorių skaičius yra nedidelis, tačiau jis kyla ir tikiuosi, kad artimiausiu metu pasieksiu 50.

Pirmasis įrašas buvo sudarytas tik iš trijų sakinių. Didėjant įrašų skaičiui tobulėjo ir įrašai. Net keletas sudomino Džiugą iš nežinau.lt, kuris apie juos užsiminė ir Blogoramose. Didelis dėkui jam. Rašant tinklaraštį svarbūs ir lankytojų komentarai. Todėl norėčiau padėkoti Mantui, Karoliui, kurie yra aktyviausi komentatoriai. Tikiuosi, kad po šio įrašo atsiras ir daugiau komentuojančių.

Na atrodo, kad mano 200-tas įrašas gavo padėkų sąrašas, tačiau be paminėtų žmonių tikrai nebūtų mano blogas populiarėjęs. Tikrai būtų malonu, kad kuo daugiau žmonių susidomėtų ir skaitytų mano įrašus.

Categories
IT

Įrašai

Klaviatūra

Sveiki. Gana senai bebuvau paskelbęs įrašą savo bloge. Vis nerasdavau laiko, ar nesugalvodavau ypač įdomios temos. Tačiau tik radęs laisvą minutėlę prisėdau ir užklydau “Netiks TV”, kurią aprašiau praėjusiame įraše.

INferno.lt
Šiandien Karolis (INferno) paskelbė mano įrašą savo bloge. Sukurtasis įrašas yra apie mano pasirinktą specialybę – Verslo informatiką. Šiuo straipsniu prisidėjau prie vienos iš dabartinių Inferno blogo rašomų temų – “Ką studijuoti”. Jei susidomėjote, kokie mano atsiliepimai apie mano studijuojamą profesiją, užsukite pas Inferno ir perskaitykite.

www.altajus.net
Visiems savo skaitytojams norėčiau pasiūlyti apsilankyti mano pusbrolio Tomo tinklaraštyje – “GEOinformacija”. Šiame bloge rasite netik straipsnių apie geografiją ir jos mokymą, bet ir apie mokyklinį gyvenimą iš mokytojo pusės. Kadangi, šis blogas dar tik pradeda savo gyvavimą, norėčiau, kad kuo greičiau jis rastų savo skaitytojų ratą.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443