Categories
IT

Pasikeitimai

image

Jau greit už 60 minučių – Penktadienis. Beliks tik viena diena iki BlogOut. Kadangi į blogerių susitikimą noriu nuvykti šiektiek pakeitęs savo blogo išvaizda bei truputį pakoregavęs turinį, todėl šiandien teko ilgiau pasėdėti ir užbaigti savo tinklaraščio naująjį dizainą.

Apie tai, kad laukia blogo pertvarka jau buvau užsiminęs rašydamas įrašą skirtą sudalyvauti Edvino sumąstytoje blogakcijoje. Kadangi mano menininko gyslelė yra mažytė, todėl sumąstyti kaip viskas turi atrodyti gana sunku. Po ilgų dvejonių ir bandymų nusipaišyti blogo dizainą, nusprendžiau, kad vistiek nesurasiu geriausio sprendimo varianto. Priėjęs šios išvados nutariau pasinaudoti vienu iš daugelio nemokamų šablonų. Žinoma, teko šį šabloną pakoreguoti ir pritaikyti savo reikmėms, tačiau dabar jis beveik atitinka mano norus.

Tikiuosi, kad šis dizainas ir mano skaitytojams pasirodys patrauklus. Artimiausiu metu planuoju dar patobulinti šį šabloną, tačiau pagrindiniai elementai neturėtų keistis.

Categories
IT

Nuoroda

Mėgsti piešti? Dirbi prie kito kompiuterio, kuriame nėra vaizdo redagavimo programos (Žinoma, išskyrus Paint)? Tai už suk į www.pixlr.com svetainę ir galėsi pasinaudoti internetine versija.

Naudodamiesi šia paprasta programėle galėsite atlikti gana daug įvairių pakeitimų. Šioje programoje galima dirbti su sluoksniais, taip pat yra pateikiama keletas efektų. Man asmeniškai, šis grafikos redaktorius patiko, nes galime atsidaryti betkurį savo kompiuteryje esantį failą, jį pakoreguoti ir vėl išsaugoti kompiuteryje, dvien formatais JPG ir PNG.

Manau ši nuoroda tikrai pagelbės ONE.LT vartotojams, kurie nemoka dirbti su PHOTOSHOP ar GIMP. Juk kiekvienas one’je norime atrodyti įspūdingai 😀 😀


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443