Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Konkursas

  0
  scissors
  2010/02/24GedzisĮdomybės

  Tvarkydamas daiktus užtikau dar iš praėjusių metų užsilikusią NOD32 licenziją. Šiandien norėčiau paskelbti konkursą, kuriame ją ir padovanosiu.

  Nori turėti legalią ir patikimą antivirusinę sistemą? Tau reikia sužaisti vieną žaidimą ir prizas tavo.

  Tau reikia sužaisti mano sukurtą žaidimą „Pakaruoklis“ ir žmogus, kuris kovo 5 dieną turės surinkęs daugiausiai taškų ir bus apdovanotas licenzija.

  Sužaisti galite:

  Rezultatai taip pat randami oficialioje svetainėje – www.pakaruoklis.gedzis.net

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,
 • Dovana

  3
  scissors
  2010/02/18GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Vakar Žavinta save sveikino su Gimtadieniu, o šiandien aš noriu pasigirt kokią dovaną gavau gimimo dienos proga.

  Kaip jau supratote dovanų gavau paveikslą. Jo autorė Sandra Rabašauskaitė. Išties labai džiugu, kad tarp Verslo informatikų, tarp draugų rato, atsiranda meniškų žmonių, kurie gali nustebinti.

  Kadangi, Sandra piešia paveikslus ir pagal užsakymus, norėčiau jums pasiūlyti užsukti jos virtualią paveikslų galeriją – www.vampire.laisvai.com. Ten rasite visus jos nutapytus paveikslus, su tikslesniais aprašymais bei kontaktais. Taip pat norintys įdomesnių skaitinių gali užsukti ir į Sandros blogą – http://kurmanoraktai.blogspot.com/.

  P.S. Dėkui visiems, kurie apsilankė “Disco party in Gedzis House”

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , , , ,
 • Nemokamas kavos puodelis

  2
  scissors
  2009/06/24GedzisĮdomybės

  Atvaizd0140

  Tie kas buvo “Login 2009” konferencijoje ir klausėsi Šarūno prezentacijos „ Kavos?“ turbūt prisimena, paskelbtą akciją, kad pirmieji 10 žmonių parašiusių komentarą apie užduotą klausimą bus pavaišinti kava. Taigi, aš parašiau komentarą ir tapau vienu iš 10 laimingųjų žmonių.

  Kadangi vis nerasdavau laiko padėkoti “Coffee Inn’ui” už dovanėlę, todėl jau praėjus kelioms savaitėms, noriu pasakyti “AČIŪ”, kaip jau esu minėjęs ankstesniuose savo įrašuose: kiekvienas konkurentas, gali pasinaudoti šiuo pavyzdžiu, kaip naudojant paprastas internetines technologijas ir paprastas dovanėles galima susikurti didelį gerbėjų ratą.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , ,