Gedzis Blog'as

Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Dar vienas mano atliktas darbas

  3
  scissors
  2011/03/15GedzisIT, Programavimas

  image

  Jau senai bebuvau sukūręs kokį tinklapį, tačiau nesėdėjau rankų sudėjęs 🙂 Pastarąjį mėnesį kūriau VšĮ „Žemaitijos krepšinis“ svetainę – zemaitijoskrepsinis.lt.

  Kaip ir didžioji mano dalis tinklapių, prie kurių kūrimo prisidėjau, svetainė naudoja “WordPress”. Sistemos pasirinkimas labai lengvai papgrindžiamas – sistemą administruoti labai gerai gali ir nepatyrę vartotojai. Taip pat reikalingos funkcijos nebuvo kažkokios išskirtinės, todėl pritaikymas buvo gana lengvas.

  Tinklapio dizainas buvo galvos skausmas. Niekad nedraugavau su grafika, tačiau reikėjo kažkaip išsisukti. Paprašiau draugės pagalbos ir volia, turim naują dizainą 🙂

  Tinklapis labai nedidelis ir paprastas, tačiau tikrai būtų malonu išgirst jūsų nuomonę ir pasiūlymus

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,
 • Naujas projektas

  2
  scissors
  2010/09/30GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Pagaliau pabaigėm!!!! Štai taip vakar jau gana vėlai vakare sušukau 😀 Kiek mes vargom, kiek ieškojom kaip viskas turi atrodyt, kiek galvojom kaip atrodys bendras vaizdas. Vieną kart atrodo jau viskas, tačiau draugei kažkas netinka, bet jau dabar viskas 😀 Jūs jau galite užsukti į www.potepis.eu ir pamatyti, bei įvertinti kaip mums pavyko.

  Jau rašiau, kad gimtadienio proga gavau paveikslą. Taip, tai ta patik Sandra Rabašauskaitė, kuri labai gražiai tapo ir rašo labai įdomius “Kur mano raktai” blogo įrašus. Na o šioje svetainėje rasite netik šį, bet ir kitus jos darbus. Ir kaip jie jums? Sakyčiau labai gražu. Ir kai pristatomajame įraše Sandra sako: “Jeigu žiūrint į tuščias namų sienas kirba jausmas kad ‘kažko trūksta’, galbūt būtent čia galėsite rasti tai Jums reikia? :)”, užsukit susisiekit ir papuoškite savo namus.

  Dalinkis su draugais:

  Žymos: , , ,