Categories
Nuomonės

žaliosios gatvės chuliganai 2

Žaliosios gatvės chuliganai

Turbūt dauguma jūsų esate matę pirmąją šio filmo dalį. Peržiūrėjus filmo pristatomąjį video, man pasirodė, kad tai bus tikrai neblogas pirmosios dalies papildymas, tačiau buvo visiškai kitais.

Pirmojoje filmo dalyje buvo perteikiamos futbolo sirgalių kovos, susiskirstymas. Kažkokio panašaus siužeto laukiau ir antrojoje dalyje, tačiau to nebuvo. Visas antrosios filmo dalies siužetas vyksta kalėjime. Tie, kas yra matę pirmąją dalį, tikrai pasiges tų tikrųjų futbolo sirgalių, nes vienintelis su futbolu susijęs epizodas – išlikimo dvikova. Likusiose epizoduose vyksta tik muštynės, pasipjaustymai, bei panašūs dalykai.

Pasibaigus filmui, tarsi pasitvirtino nuostata, kad antroji dalis labai retai būna panaši ar geresnė už pirmąją dalį. Nors taip iškritikavau šį filmą, tačiau siūlau jums pasižiūrėti ir susidaryti savo nuomonę.

P.S. Jei žiūrėsite šį filmą, geriausia žiūrėti originalo kalba(labiau perteikiama dvasia). Gaila, kad slengo posakiai sunkiai suprantami.

Categories
Nuomonės

Lūšnynų milijonierius (Slumdog Millionaire)

slumdog-millionaire-fl-02

“Lūšnynų milijonierius” – filmas susižėręs net 8 Oskarus. Turbūt daugelis matėte šį filmą, tačiau tiems, kas tik dabar apie jį išgirdo, norėčiau pasiūlyti jį pažiūrėti.

Siužetas (www.obolys.lt)

Aštuoniolikmetis Džamalis Malikas dalyvauja indiškoje “Kas nori tapti milijonieriumi?” žaidimo versijoje. Nuo didžiojo prizo jį skiria tik vienas klausimas, į kurį jis privalo atsakyti teisingai. Kyla klausimas, kaip Džamaliui, kuris pats prisipažino, jog nėra proto bokštas, pavyko tiek daug pasiekti.

Ar Džamalis sukčiauja? O gal jam tiesiog pasisekė, kad žaidimo vedantieji užduoda klausimus, kurių atsakymus jis žino? Džamalis sukelia nemažai įtarimų ir jis galiausiai atsiduria už grotų.

Nuomonė

Kai internete, bei draugų rate pastebėjau susidomėjimą šiuo filmu, tikrai maniau, kad jis man nelabai patiks. Tik pažiūrėjęs filmo pradžią, supratau kad klydau. Mano nuomonę pakeitė keletas faktų. Pirmiausia – mano pomėgis žiūrėti tokias laidas kaip “Kas laimės milijoną?”, “Šeši nuliai – milijonas” ir t.t. Antras labai patikęs filmo bruožas – tikrovės parodymas. Filme parodomas Indijos lūšnynų gyvenimas. O labiausiai man patiko tai, kad filmo metu vaikinas jaunystėje gyvenęs lūšnynuose, pabaigoje randa laimę: ir merginą, bei pinigus, kurie jam tikrai reikalingi.

Tie, kas nematėte šio filmo, siūlau tikrai pažiūrėti. Galbūt susidomėjimą sukels filmo pristatomasis video:

Categories
IT

KET bilietai

Greit bus lygiai metai, kai turiu vairuotojo pažymėjimą. Labai gerai žinau, ką reiškia spręsti testus apie kelių eismo taisykles. Aš tuos testus spręsdavau vairavimo mokykloje, o vėliau parsisiunčiau įvairių programų, tačiau jos neturėjo naujųjų taisyklių pakeitimų.

Šiandien užėjęs pasitikrinti savo elektroninio pašto radau gana įdomų laišką:

Sveiki,
jei ruosiates laikyti vairavimo egzamina arba praradote teises, www.ketbilietai.lt galite:
– ONLINE mokytis naujausius KET egzamino bilietus;
– Spresti KET testus is pasirinktu temu;
– Pasiruosti vairavimo egzaminui savarankiskai!
Visa medziaga, naudojama tinklapyje, specialistu yra atnaujinama iskart, kai tik patvirtinami kokie nors pakeitimai Keliu eismo taisyklese, istatyme arba vairuotoju ruosimo tvarkoje.
Informacija KET egzamino biletuose ir testuose atnaujinta pagal nauja redakcija, isigaliojusia nuo 2008 rugsejo 1 dienos (LR vyriausybes nutarimas Nr. 768, 2008 liepos 16 diena).
Patarimus, kaip rekia mokytis, rasite cia: <<http://www.ketbilietai.lt/Keliu-Eismo-Taisykles/Puslapis/Kaip-Reikia-Mokintis/>>
Su geriausiais linkejimais www.ketbilietai.lt

Na tinklapis www.ketbilietai.lt man lyg ir nebereikalingas, tačiau manau atsiras žmonių, besiruošiančių laikyti vairavimo egzaminą. Kadangi čia nauja idėja, todėl nusprendžiau užsiregistruoti ir išmėginti, ką svetainėje galime daryti.

Tik atsidaręs tinklapį ir perskaitęs pirmąją naujieną supratau, kad nemokamai pasimokinti negalėsiu. Čia kainos nėra didelės: 1 dienos narystė – 1 Lt, 20 dienų – 10 Lt. Apmokėjimus galime padaryti netik SMS žinutėmis, bet ir bankiniu atsiskaitymu. Pamačius užrašą, kad reikės susimokėti prieš sprendžiant, manęs neatbaidė ir užsiregistravau svetainėje.

Prisijungus galime rasti pačias naujausias Kelių eismo taisykles, visų naudojamų kelio ženklų rinkinį, informaciją apie vairavimo mokyklą, bei KET testus. Kiekvienas vartotojas prisijungęs gali išmėginti vieną nemokamą testą. Svetainėje yra paruošti 8 teorijos rinkiniai, kurių kiekvienas turi atskirą testą.

Na kadangi pagailėjau to 1 lito, tai pamėginau pažiūrėti, kaip viskas atrodo nemokamame teste. Na vartotojo langas kaip visų testų, tačiau klausimų paveikslėliai nauji ir geros kokybės. Teste pateikiama 30 klausimų, kuriems yra skirta 30 minučių.

Testo išvaizda

Atsakius į visus klausimus galime pamatyti atsakymus. Galime peržiūrėti kiekvieną klausimą iš naujo ir pamatyti, kur suklydome. Taip pat prie kiekvieno klausimo yra pateikiama ištrauka iš KET ir papildomas paaiškinimas. Besimokantiems, pastaroji funkcija yra labai naudinga.

Manau, kad besimokantieji vairuoti tikrai gali pasinaudoti šios svetainės teikiamomis paslaugomis, išleisti keletą litų ir pasitikrinti savo žinias prieš egzaminą “Regitroje”. Taip netik sutaupysime pinigų, bet ir į egzaminą eisime labiau savimi pasitikintys. Sėkmės besimokant vairuoti!


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443