žaliosios gatvės chuliganai 2


Žaliosios gatvės chuliganai

Turbūt dauguma jūsų esate matę pirmąją šio filmo dalį. Peržiūrėjus filmo pristatomąjį video, man pasirodė, kad tai bus tikrai neblogas pirmosios dalies papildymas, tačiau buvo visiškai kitais.

Pirmojoje filmo dalyje buvo perteikiamos futbolo sirgalių kovos, susiskirstymas. Kažkokio panašaus siužeto laukiau ir antrojoje dalyje, tačiau to nebuvo. Visas antrosios filmo dalies siužetas vyksta kalėjime. Tie, kas yra matę pirmąją dalį, tikrai pasiges tų tikrųjų futbolo sirgalių, nes vienintelis su futbolu susijęs epizodas – išlikimo dvikova. Likusiose epizoduose vyksta tik muštynės, pasipjaustymai, bei panašūs dalykai.

Pasibaigus filmui, tarsi pasitvirtino nuostata, kad antroji dalis labai retai būna panaši ar geresnė už pirmąją dalį. Nors taip iškritikavau šį filmą, tačiau siūlau jums pasižiūrėti ir susidaryti savo nuomonę.

P.S. Jei žiūrėsite šį filmą, geriausia žiūrėti originalo kalba(labiau perteikiama dvasia). Gaila, kad slengo posakiai sunkiai suprantami.


4 responses to “žaliosios gatvės chuliganai 2”

  1. Kai paskaičiau info apie filmą, pažiūrėjau trailerį, kažkaip labai skeptiškai nusiteikiau. Kambariokas persisiuntė. Peržiūrėjom. Filmas apie kalėjimą ir vaizduojamą žiaurų gyvenimą. Žaidžiama ant muštinių ir daužymo…

    Nors ir kaip norėtų lyginti filmą su pirmąją dalimi, nereiktų. Nes aktoriai kiti, siužetas kitas ir bendras dalykas tarp dviejų filmų “Green Street”.

    Nesakau kad visiškai nevykęs filmas. Tiesiog žiūrint nereiktų lyginti filmų.

  2. Taip filmas žiaurus, aktoriai visai kiti, ir visai kitokios scenos… Bet autorius pakomentavo visišką nesmaonę. Šiame filme viskas taip pat sukasi apie futbolą… Kalėjime sėdi trys draugai, kurie yra futbolo sirgaliai vienos anglijos komandos… Po organizuotų muštynių vienos komandos sirgalių prieš kitus, juos perveža į kitą kalėjimą. Ten taip pat yra viena stipri komandos sirgalių gauja… Toliau ir vyksta pagrindinis filmas…

  3. @Paulius Matai, aš lyginau pirmąją ir antrąja dalis. Pirmojoje dalyje visas veiksmas vyko labiau aspie tikruosius futbolo sirgalis. Antrojoje – tik faktas, kad jie sirgaliai ir viskas

Leave a Reply