Patogesnis skaitymas


Turbūt kiekvienas esame mėginę skaityti knygą kompiuterio ekrane. Žinoma, tai yra nepatogu, nes spausdintinę knygą gali nusinešti į bekurią vietą, taip pat akys žymiai mažiau pavargsta. Tačiau ką daryti, kai neturime knygos spausdintinės versijos? Patiems ją spausdinti? Na jei jos apimtis gana didelė, ką tada daryti?

Aš susidūriau su situacija, kad reikia skaityti daug literatūros, tačiau jos bibliotekoje nėra, todėl teko ieškoti kompiuterinės versijos. Kaip tik šiuo momentu ruošiuosi vadybos egzaminui, kuriam reikalinga ypač daug teorijos. Savo sąsiuvinyje turiu konspektą, tačiau platesnė informacija yra tik knygose.

Mano turima literatūra yra “.doc” ir “.pdf” formatų, todėl tik norint pažiūrėti apie vieną ar kitą principą plačiau, turiu sėsti prie savo kompiuterio. Skaitymas kompiuteryje nėra geriausias sprendimas, nes gana greit pavargsta akys. Ilgai ieškojau būdų, kurie palengvintu skaitymą, tačiau nieko gero neradau. Tačiau netikėtai suradau vieną įdomią MS Word funkciją.

Funkcija skirta skaitymui yra tik naujausioje MS Word 2007 versijoje.

word1

Apatiniame ekrano lange esančiame meniu spaudžiame mygtuką – word2
Ir tada atsidaro langas, kuriame mūsų tekstas yra išdėstytas kaip knygoje. Skaitydami galėsime pasinaudoti pabraukimo įrankiu ir pažymėti tai, kas svarbu.

word3

Manau ši funkcija tikrai naudinga tiems, kas dažnai turi skaityti didelius tekstus kompiuterio ekrane.


5 responses to “Patogesnis skaitymas”

  1. doc, txt, rtf, html formato dokumentus patogiausia skaityti su ICE BOOK READER programele.uzima mazai vietos, neapkrauna komopiuterio.yra puslapiu, slenkantis skaitymo rezimai.galima nusistatyti raidziu, fono spalva, raidziu dydi. isijungei, nusistatei slinkimo greiti ir skaitai sau bamba isvertes.
    yra ir daugiau tu readeriu. man ICE-as patogiausias.

Leave a Reply