Pasikeitimai


image

Jau greit už 60 minučių – Penktadienis. Beliks tik viena diena iki BlogOut. Kadangi į blogerių susitikimą noriu nuvykti šiektiek pakeitęs savo blogo išvaizda bei truputį pakoregavęs turinį, todėl šiandien teko ilgiau pasėdėti ir užbaigti savo tinklaraščio naująjį dizainą.

Apie tai, kad laukia blogo pertvarka jau buvau užsiminęs rašydamas įrašą skirtą sudalyvauti Edvino sumąstytoje blogakcijoje. Kadangi mano menininko gyslelė yra mažytė, todėl sumąstyti kaip viskas turi atrodyti gana sunku. Po ilgų dvejonių ir bandymų nusipaišyti blogo dizainą, nusprendžiau, kad vistiek nesurasiu geriausio sprendimo varianto. Priėjęs šios išvados nutariau pasinaudoti vienu iš daugelio nemokamų šablonų. Žinoma, teko šį šabloną pakoreguoti ir pritaikyti savo reikmėms, tačiau dabar jis beveik atitinka mano norus.

Tikiuosi, kad šis dizainas ir mano skaitytojams pasirodys patrauklus. Artimiausiu metu planuoju dar patobulinti šį šabloną, tačiau pagrindiniai elementai neturėtų keistis.


5 responses to “Pasikeitimai”

  1. Reikės priprasti prie šios naujos temos. Spalvota ir gerokai skiriasi nuo ankstesnės, man asmeniškai gražu:) Beje matau klaidelę – “Dalyvaujiu” minkštumo ženklas nerašomas.

  2. Dizainaas tai rimtai geras… Man toks patinka. 🙂
    Tik šone žaliuose wdgetuose šiek tiek sunkokai skaitosi baltos nuorodos, nes žalia ir taip šviesi ir balta reik įėtempčiau pažiūrėk ir komentarai kaip nuorodos keista… bet iš esmės labai gražus dizainas!! 🙂

Leave a Reply