Pagaliau poilsis….


A. Ubartienės foto

Štai praėjo dvi košmariškos savaitės. Turbūt dar niekad neturėjau tiek darbų, tiek reikalų, kad kartais net nebūdavo laiko normaliai išsimiegoti. Viskas taip greit bėgo, reikėjo būti visus darbus susidėliojus labai tiksliai ir efektyviai, nes jų kiekis buvo milžiniškas. Ką aš tiek veikiau? Oooo, sunku visus tuos darbus išvardinti, tačiau galiu pasakyti, kad jie susiję su studijomis, darbu ir teisėjavimu.

Po visų “kolių” universite, sudėtingų užduočių darbe, šiandien galiu šiek tiek atsipūsti. Prasidėjo dviejų savaičių pertrauka krepšinio pirmenybėse, MRU prasidėjo sesija (pirmas egzaminas tik sausio 3 d.), o to pasekoje darbe galiu pilnavertiškai dirbti visas 8 valandas. O turbūt svarbiausia – Kalėdinės nuotaikos. Liko tik kelios dienos ir keliausiu namo į Telšius (grįžęs jau nebuvau daugiau nei pusantro mėnesio), reiks susitikt su senai matytais draugais, tėvais ir giminaičiais. Galbūt tai padės šiek tiek pailsėti, nes dabar jaučiuosi tikrai pavargęs.

Šiandien visą dieną sninga. Bijau net pagalvoti, kiek gal užtrukti kelionė iš darbo namo, tačiau galvoje kirba viena idėja, siūlanti pasinaudoti žiemos teikiamais malonumais.  Visai norėčiau paiimti rogutes ir kartu su draugų kompanija nusileisti nuo kokio didesnio kalno ar šiaip pasiausti sniego pusnyse. Argi nebūtų smagu? Kažkaip senai taip bedalyvavau tokiose paprastose linksmybėse, nes dabar visur viskas sudėtingiau ir kartais nesuteikia tokio malonumo.

Rašydamas šį įrašą klausiau Manto dainos – Sninga. Visai maloniai nuteikia ir kai matai, kad dirbti liko tik mažiau nei valanda ir lauki vakaro. Galbūt jis bus praleistas lovoje su knyga (taip taip SU KNYGA, net pats netikiu ką rašau), bet tikrai stengsiuos ;D  Beje, parašėt laišką kalėdų seneliui? Aš tai ne, bet vat dabar bėgu jį rašyt ir išdėstysiu visus savo norus (Galbūt kalėdų rytą rasiu mažą smulkmenėlę, kuri mane tikrai pradžiugins) 🙂


Leave a Reply