Pagaliau


Na štai pagaliau sulaukėme “Žalgirio” pergalės Eurolygoje. Tai tikrai buvo didelė dovana visiems Lietuvos sirgaliam. Taip pat – didelis žingsnis, kovojant dėl patekimo į TOP16.

“Žalgirio” žaidimas šiandien atrodė gan neblogas, neskaitant atrojo kėlinio pradžios, bei paskutiniųjų dviejų rungtynių minučių. Per likusias žaidimo minutes viskas sekėsi gerai, tačiau yra kur tobulėti. Mane asmeniškai labai džiugina tai, kad šiandien aikštelėje pasirodė visi 10 “Žalgirio” žaidėjų.

Žalgiris dabar lietuvių komandą, kurioje žaidžiantis vienintelis amerikietis L.Woodsas tikrai negadina vaizdo. Jis pagrindinis ramstis gynyboje. Per šias varžybas jis “išrašė” net septynis “stogus”. Dar du pridėjo veteras E.Žukauskas, kuris yra didžiausias fanų numylėtinis. Man gražiausias rungtynių epizodas taip pat įvyko gynyboje, kai praradęs kamuolį ties vidurio linija M.Kalnietis įrašė įspūdingą bloką.

Sezonas jau beveik ipusėjo, tad nebedaug liko laiko, kol vėl Lietuvos nacionalinė rinktinė susirinks į vasaros stovyklą. Labai tikiuosi, kad tarp kandidatų bus ir P.Jankūnas, demonstruojantis įspūdingą žaidimą. Gaila, kad P.Jankūnas tesurinko 28 naudingumo balus ir netapo savaitės geriausiu žaidėju. Šio aukšto žaidėjo titaškiai tiesiog žudė Sopoto komandą.

Nors Kauno “Žalgiris” laimėjo, tačiau mane labai neramina žinios dėl LKL rungtynių atšaukimo. Mano nuomone, jei politikai pradės taupyti tokiose srityse kaip krepšinis, tai mūsų šalyje gali nebelikti net tų pačių 11 komandų, bežaidžiančių LKL.

Turbūt žinote, kad artėja LKL žvaigždžiū diena, todėl siūlau apsilankyti LKL svetainėje ir balsuoti už žaidėjus, kuurios norime išvysti krepšinio šventėje.


Leave a Reply