O tas Vilnius didelis…


Šiandien Liepos 6 diena – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kitaip sakant dar vienas laisvadienis. Turbūt kiekvienas dirbantis žmogus laisvą vasaros dieną nori kažkur ištrūkti, tačiau ši vasara labai dažnai to neleidžia padaryti.

Atsikėlęs ryte su drauge planavome važiuoti į senamiestį. Pažiūrėtumėme vėliavos pakėlimo ceremoniją, pasivaiksčiotumęme po miesto centrą. Už lango matydami tamsėjantį dangų neskubėjome. Likus maždaug valandai iki ceremonijos pradžios, pradėjo lynoti, todėl likome namie ir nusprendėme žiūrėti visą tai pro televizorių.

Prasidėjus ceremonijai pamačiau gana įdomų reginį. Čia kur aš gyvenu (Šeškinėje, netoli Akropolio prekybos centro) pradėjo pilti lietus kaip iš kibiro, o Simono daukanto aikštėje nebuvo nei lašo ir svarbiausia labai skaisčiai švietė saulė. Atrodo Vilnius nėra toks didelis miestas, tačiau šiandien įsitikinau kitaip – čia vienam miesto gale gali lyti, kitam gali būti beprotiškai gražus oras.

O čia viso to įrodymas:


4 responses to “O tas Vilnius didelis…”

  1. Prieš dvi savaites, važiuoju kamštyje kareivių gatve, įsuku į kalvarijų, tamsu, pila kaip iš kibiro, valytuvai pilnu pajėgumu nespėja normaliai valyt lango, visur balos, ant kelio linijų niekur nesimato.. ir staiga, pavažiavus pora sankryžų per kalvarkę – kaip nukirsta, visiškai sausa, ir net saulė šviečia. paėmiau drauges iš mru, tai niekaip nepatikėjo, kad visai šalia į tokią liūtį patekau, kol grįžtant nepamatė didžiausių balų. 😀

Leave a Reply