O kas patogiau?


Picture 027

Sveiki. Pagaliau radau laisvesnio laiko ir prisėdau prašyti dar vienos keverzonės į savo blogą. Pastarosiomis savaitėmis vis nerasdavau laiko prisėsti ir užbaigti keleto pradėtų rašytų įrašų. Kadangi baigiasi savaitė, todėl važiuoju į Telšius. Žinoma, gali nuskambėti keistai – VAŽIUOJU. Tačiau taip ir yra.

Savo kompiuterio ir Windows “Live Writer” programos pagalba, šis įrašas gimsta traukinyje. Šioje transporto priemonėje gimsta jau ne pirmas rašinys. Važiuodamas, klausydamasis “Westlife” dainų, galvoju, kuri transporto priemonė yra patogesnė keliaujant iš vieno miesto į kitą (žinoma, kelionė ne turistinė). Į transporto priemonių sąrašą neįtraukiau automobilio, nes savaime aišku, kad kelionė jame yra tikrai patogiausia.

Traukinys

Traukinys – turbūt daugiausiai žmonių, vienu kartu. pervežanti transporto priemonė. Turbūt geriausia traukinio ypatybė – važiuodamas gali atsistoti, pavaikščioti, pasinaudoti tualetu, nusipirkti kažko užkąsti. Dar viena ypatybė – erdvė. Žinoma, kupe salonuose važiuojantiems 8 žmonėms vietos nėra labai daug, tačiau visai kitoks vaizdas yra bendrame vagone. Galbūt čia triukšmas yra didesnis, tačiau keleiviai sėdi lyg mašinose, galbūt net patogiau.

Autobusas

Autobusas – viena gausiausiai naudojamų kleivių pervežimo priemonių. Turbūt didžiausias patogumas važiuojant autobusu – dažnas kursavimas. Kadangi nedaug važinėju tarpmiestiniais autobusais, todėl nesugalvojau daugiau gerų autobuso savybių. O bloga sąvybė manau yra ta, kad kelionės iš vieno Lietuvos galo į kitą trunką daugiau nei 5 val.(Žinoma priklauso, nuo autobusu maršruto).

Nagrinėdamas kuri priemonė yra patogesnė, atsižvelgiu į tai, kad kelionė turi būti virš 300 km, bei trukti daugiau nei 3 val. Kadangi kalbame, apie tokias ilgas keliones, tai man svarbu ar galėsiu pasinaudoti savo nešiojamuoju kompiuteriu. Juo galime pasinaudoti ir autobuse, ir traukinyje, tačiau autobuse nuo kratymas tikrai nepadeda. Traukinyje, šiokio tokio kratymo pasitaiko, tačiau tik labai retais atvejais. Į

Pasvėręs gerąsias ir blogąsias keliavimo autobusu ar traukiniu savybes, manau, kad transporto priemonės pasirinkimas priklauso nuo keleto priežasčių: maršruto, atstumo, norimo sugaišti laiko.

O kokia transporto priemonė, jūsų manymu, yra patogiausia keliauti namo:

[poll id=”8″]


4 responses to “O kas patogiau?”

 1. Na pats tuo pačiu traukinuku Klaipėda – Vilnius mėgstu pasivažinėti. Daug mieliau važiuoti traukiniu, nei autobusu. Kažkodėl konfortabiliau ir jaukiau…
  O juolab, kad ir greičiau 🙂

 2. Gerai ir autobusai, bet važinėju traukiniu, nes:
  -sumoj išeina beveik per pusę pigiau;
  -važiuoju traukiniu ne iš pagrindinės stoties, tad greičiau nuvykstu nei į autobusų stotį;
  -trumpesnė kelionė – važiuojant autobusu tenka pervažiuot nemažą dalį Vilniaus, o kamščių metu tai užtrunka beveik valandą – per tiek laiko traukiniu jau būnu nuvažiavęs kiek daugiau nei trečdalį kelio;

  Šiaip autobuse man nuskausta kojas, nes sėdynės tankiau, o traukiny užpakalį, nes kiečiau sėdėt… Autobuse kiek mažiau triukšmo.

Leave a Reply