Naujos kartos namai


Mūsų pasaulis tobulėja kiekvieną dieną. Atsiranda naujų prietaisų, vaistų ir idėjų. Vis dažniau ir dažniau pastebime, kaip stengiamasi viską sujungti į vieną visumą, kaip mes susiejame visus turimus daiktus.

Kiekvieną dieną savo RSS skaityklėje randu įvairiausių naujienų. Labai dažnai mane sudomina idėjos apie ateities technologijas. Visai nesanai FWD>> portale rašiau apie “TabletBook”, planšetinį kompiuterį net A3 dydžio ekraną. Arba esat girdėję ar matę apie naujoviškos kartos automobilinius langus?

Visa tai naujos koncepcijos ir idėjos, kaip padaryti mūsų gyvenimą daug geresnį. Šiandien su jumis noriu pasidalinti video, kuriame Corning kompanija dalijasi savo ateities vizija. Šios vizijos centre – specialus stiklas. Galbūt tokius namus mes turėsime labai greit? Juk jau turime operacinių sistemų leidžiančių susieti įvairiausius įrenginius


2 responses to “Naujos kartos namai”

  1. Atsimenu praeitais mokslo metais rodžiau savo mokiniams šį video. Tai buvo išsižioję ir vieningai šaukė, kad tai nesąmonė ir kad tai tolima tolima ateitis. Bet pagalvojus, jau dabar viską turim, tik bereikia pritaikyti savo aplinkoje.

    • Tai čia labai greit viskas gali tapti realybe: paiimam Android, kuris naudojamas telefonuose, kompiuteriuose ir televizoriuose. Jie jau dabar susieti, vadinasi reikia paprastos aplinkos. Šiame video kaip tik rodo kaip turėtų veikti naujoviškos kartos stiklas 🙂

Leave a Reply