Lūšnynų milijonierius (Slumdog Millionaire)


slumdog-millionaire-fl-02

“Lūšnynų milijonierius” – filmas susižėręs net 8 Oskarus. Turbūt daugelis matėte šį filmą, tačiau tiems, kas tik dabar apie jį išgirdo, norėčiau pasiūlyti jį pažiūrėti.

Siužetas (www.obolys.lt)

Aštuoniolikmetis Džamalis Malikas dalyvauja indiškoje “Kas nori tapti milijonieriumi?” žaidimo versijoje. Nuo didžiojo prizo jį skiria tik vienas klausimas, į kurį jis privalo atsakyti teisingai. Kyla klausimas, kaip Džamaliui, kuris pats prisipažino, jog nėra proto bokštas, pavyko tiek daug pasiekti.

Ar Džamalis sukčiauja? O gal jam tiesiog pasisekė, kad žaidimo vedantieji užduoda klausimus, kurių atsakymus jis žino? Džamalis sukelia nemažai įtarimų ir jis galiausiai atsiduria už grotų.

Nuomonė

Kai internete, bei draugų rate pastebėjau susidomėjimą šiuo filmu, tikrai maniau, kad jis man nelabai patiks. Tik pažiūrėjęs filmo pradžią, supratau kad klydau. Mano nuomonę pakeitė keletas faktų. Pirmiausia – mano pomėgis žiūrėti tokias laidas kaip “Kas laimės milijoną?”, “Šeši nuliai – milijonas” ir t.t. Antras labai patikęs filmo bruožas – tikrovės parodymas. Filme parodomas Indijos lūšnynų gyvenimas. O labiausiai man patiko tai, kad filmo metu vaikinas jaunystėje gyvenęs lūšnynuose, pabaigoje randa laimę: ir merginą, bei pinigus, kurie jam tikrai reikalingi.

Tie, kas nematėte šio filmo, siūlau tikrai pažiūrėti. Galbūt susidomėjimą sukels filmo pristatomasis video:


5 responses to “Lūšnynų milijonierius (Slumdog Millionaire)”

  1. Skeptiškai žiūrėjau į šį filmą, bet peržvelgęs trailer’į nusprendžiau pasiduoti daugumai ir jį pažiūrėti 🙂 – nenusivyliau paklausęs tamstos nuomonės 🙂

  2. superinis filmas ! kai išėjau iš filmo dar kelias valandas buvau sukrėstas…tai žiaurus, labai tikroviškas ir įtampoje laikantis filmas. nėra perdaug išgalvotų scenų, viskas gan tikroviška, momentais atrodo kad žiūri dokumentinį filmą.
    siūlau būtinai pasižiūėti.

  3. Įdomus filmas, geras siužetas, pamatėm kokia žiauri ta Indija, bet pabaiga nuvylė kaip reikiant… Galėjo sugalvot ir ką įdomesnio nei dar vieną meilės atomazgą… That was totally gay.

Leave a Reply