Knygų mugė


Knygų mugė Vakar Litexpo parodų ir renginių centre buvo atidaryta “Knygų mugė”. Norėdamas pamatyti, kaip atrodo tokia paroda, norėdamas įsigyti naujų knygų, su keliais draugais apsilankiau ir tikrai nelikau nusivylęs.

Bilietas į mugę, studentams ir moksleiviams kainuoja 7 Lt. Lankydamiesi parodos atidarymo dieną, tikrai pamatėme didelį lankytojų kiekį, kur didžioji dalis buvo moksleiviai.

“Knygų mugėje” turbūt dalyvauja visos Lietuvos, taip pat ir užsienio šalių leidyklos. Tikrai nesitikėjau, kad jų gali būti tiek daug. Su draugais stengėmės apžvelgti visus stendus, rasti mums dominančias knygas ar knygas apie tam tikras temas. Nors studentų finansinė situacija Lietuvoje nėra pati geriausia, tačiau tikrai nepagailėjome pinigų knygoms.

Aš asmeniškai nusipirkau tik vieną, tačiau labai ilgai lauktą knygą. Tai visiems gerai žinomos knygos “Da Vinčio kodas” autoriaus Dan Brown naujas romanas “Prarastas simbolis”. Šiandien pradėjau skaityti ir manau, kad tiems kam patiko “Da Vinčio kodas” , “Angelai ir Demonai”, patiks ir naujas kūrinys. Pardavėja, minėjo, kad tai turbūt paskutinė Dan Brown knyga, todėl siūlau visiems paskaityti.

Keletas akimirkų iš mugės ir parodos “ADPRINT – Reklama ir Poligrafija 2010”:

Knygų mugė

ADPRINT – Reklama ir Poligrafija 2010 Judantys stendai ADPRINT – Reklama ir Poligrafija 2010

Judantys stendai, įdomi reklamos alternatyva:


4 responses to “Knygų mugė”

Leave a Reply