KET bilietai


Greit bus lygiai metai, kai turiu vairuotojo pažymėjimą. Labai gerai žinau, ką reiškia spręsti testus apie kelių eismo taisykles. Aš tuos testus spręsdavau vairavimo mokykloje, o vėliau parsisiunčiau įvairių programų, tačiau jos neturėjo naujųjų taisyklių pakeitimų.

Šiandien užėjęs pasitikrinti savo elektroninio pašto radau gana įdomų laišką:

Sveiki,
jei ruosiates laikyti vairavimo egzamina arba praradote teises, www.ketbilietai.lt galite:
– ONLINE mokytis naujausius KET egzamino bilietus;
– Spresti KET testus is pasirinktu temu;
– Pasiruosti vairavimo egzaminui savarankiskai!
Visa medziaga, naudojama tinklapyje, specialistu yra atnaujinama iskart, kai tik patvirtinami kokie nors pakeitimai Keliu eismo taisyklese, istatyme arba vairuotoju ruosimo tvarkoje.
Informacija KET egzamino biletuose ir testuose atnaujinta pagal nauja redakcija, isigaliojusia nuo 2008 rugsejo 1 dienos (LR vyriausybes nutarimas Nr. 768, 2008 liepos 16 diena).
Patarimus, kaip rekia mokytis, rasite cia: <<http://www.ketbilietai.lt/Keliu-Eismo-Taisykles/Puslapis/Kaip-Reikia-Mokintis/>>
Su geriausiais linkejimais www.ketbilietai.lt

Na tinklapis www.ketbilietai.lt man lyg ir nebereikalingas, tačiau manau atsiras žmonių, besiruošiančių laikyti vairavimo egzaminą. Kadangi čia nauja idėja, todėl nusprendžiau užsiregistruoti ir išmėginti, ką svetainėje galime daryti.

Tik atsidaręs tinklapį ir perskaitęs pirmąją naujieną supratau, kad nemokamai pasimokinti negalėsiu. Čia kainos nėra didelės: 1 dienos narystė – 1 Lt, 20 dienų – 10 Lt. Apmokėjimus galime padaryti netik SMS žinutėmis, bet ir bankiniu atsiskaitymu. Pamačius užrašą, kad reikės susimokėti prieš sprendžiant, manęs neatbaidė ir užsiregistravau svetainėje.

Prisijungus galime rasti pačias naujausias Kelių eismo taisykles, visų naudojamų kelio ženklų rinkinį, informaciją apie vairavimo mokyklą, bei KET testus. Kiekvienas vartotojas prisijungęs gali išmėginti vieną nemokamą testą. Svetainėje yra paruošti 8 teorijos rinkiniai, kurių kiekvienas turi atskirą testą.

Na kadangi pagailėjau to 1 lito, tai pamėginau pažiūrėti, kaip viskas atrodo nemokamame teste. Na vartotojo langas kaip visų testų, tačiau klausimų paveikslėliai nauji ir geros kokybės. Teste pateikiama 30 klausimų, kuriems yra skirta 30 minučių.

Testo išvaizda

Atsakius į visus klausimus galime pamatyti atsakymus. Galime peržiūrėti kiekvieną klausimą iš naujo ir pamatyti, kur suklydome. Taip pat prie kiekvieno klausimo yra pateikiama ištrauka iš KET ir papildomas paaiškinimas. Besimokantiems, pastaroji funkcija yra labai naudinga.

Manau, kad besimokantieji vairuoti tikrai gali pasinaudoti šios svetainės teikiamomis paslaugomis, išleisti keletą litų ir pasitikrinti savo žinias prieš egzaminą “Regitroje”. Taip netik sutaupysime pinigų, bet ir į egzaminą eisime labiau savimi pasitikintys. Sėkmės besimokant vairuoti!


44 responses to “KET bilietai”

 1. Sveiki, yra labai geri KET testai online, atitinkantis VI Regitra klausimus, visos kategorijos, lietuviu ir rusu kalbomis, ispudingos iliustracijos ir t.t.
  Pabandykite ir nepasigailesite!!!!

 2. Ten tie kurie sako , kad juos apgavo ir nepridejo to kredito, pasiskaitykit pries siusdami zinute ka paaiskinimuose raso. Ir ta kredita prideda, tik is karto jis panaudojamas todel jums jo nerodo.. ;p

 3. maksis, nesuprantu ko tu cia reki ? nenori moket, mokykis Online. O kas uzsiregistruoja ir susimoka (na nemanau, kad 10 lt. į mėnesi būtų labai dideli pinigai tiems, kas išgalės vėliau šimtais už benzą mokėt :D) gali bilietus sprest tematiskai. Man asmeniškai jie labai padeda. Jau šimta kart geriau, nei bukai KET taisykles zubrinti.

 4. tuose bilietuose pastebejau netikslumu pvz:
  Keturratė motorinė transporto priemonė, kurios didžiausiasis konstrukcinis greitis yra 50 km/h, o variklio darbinis cilindro tūris yra 40 cm³

  nors KET naujo leidimo rasoma jog motociklo greitis turi buti bent jau 45 o darbinis turis didesnis nei 50cm3

 5. nepatiko man visiskai tas ketbilietu puslapis. Prifarsiruota fotkiu prie klausimu, is demo testo 2 klaidas radau, klausimai irgi kartais nei i tvora nei i mieta.

 6. laura as manau kad nesilaikei 2 kartus tik todel nes mintinai zinojai ketbilietai.lt klausimus ir atsakymus. Ta prasme kai pamatei paveiksliuka ar bent klausimo pradzia jau zinojai atsakyma. Aisku as apie jauduli nieko nesakau nes cia ir taip visiem zinoma. "Neikask" nes cia tik mano nuomone.

Leave a Reply