Kainos


(Foto @Mobili Linija)

Kadangi ketvirtadienį atėjo galas mano telefonui, tai buvau privestas ieškoti pamainos. Pradžioje neapsisprendžiau, kokį aparatą pasirinkti, tačiau pasirinkau, tą ką pasirinkau.

Telšiuose aplankiau keletą mobiliųjų tinklų operatorių salonų, buitinės technikos parduotuvių. Prieš eidamas į šias parduotuves, jau buvau apgalvojęs, kokio telefono reiktų, todėl išsirinkau tris modelius(Nokia 6300, 5000, 5220 XpressMusic  ir žiūrėjau, kur jį galima įsigyti pigiausiai.

Beieškodamas padariau išvadą, kad pigiausius telefonus parduoda TELE2 salonai, brangiausius – OMNITEL. Tikrai likau nesupratęs, kai telefonas TELE2 salone kainuojantis beveik 500 Lt, OMNITEL salone kainuoja – 600Lt. Tokia situacija su visais mano apžiūrėtais modeliais.

Radus geriausias kainas, pasirinkau NOKIA 5220 XpressMusic. Tikiuosi, kad šis telefonas tikrai nepaves ir bus tikrai geras pagalbininkas 🙂


4 responses to “Kainos”

  1. Nokia geriausi ir man, anksčiau turėjau tris telefonus, 2 iš jų buvo Nokios, dabar turiu du, ir abu Nokios. Nesiskundžiu nei kiek, Nokia geriausi 🙂

Leave a Reply