Jau 2 metai!!!


Happy 2nd Birthday!
Šiandien rugsėjo 10 d, o tai reiškia, kad jau šiemet blogui sukanka 2 metai. Atrodo tik vakar rašiau pirmąjį įrašą, apie savo kambarį, savo studentiško gyvenimo pradžią, o dabar jau praėjo du metai. Per šį laikotarpį daug kas pasikeitė ir patobulėjo.

Turbūt svarbiausias ir labiausiai pastebimas pokytis – blogo tematika. Pradžioje tinklaraštis buvo tarsi dienoraštis: rašydavau savo įspūdžius, pastebėjimus. Palaipsniui atsirado ir naujesnių temų, kitokių idėjų, todėl dabar www.gedzis.net skaitytojai gali rasti įvairiausios pobūdžio įrašų.

Dar vienas pastebimas pokytis – solidesnių komentatorių skaičius. Kiekvienas tinklaraštininkas siekia pritraukti kuo kompetentingesnių komentarų autorių. Per pastaruosius metus būtent tokių padaugėjo, ypač pradėjus rašyti įrašus apie programavimą.

Labai džiaugiuosi, kad tinklaraštis susilaukia gana didelio skaitytojų dėmesio, nors kartais ir nėra labai dažnai pasirodančių įrašų. Tikrai tikiuosi, kad per artimiausius metus pavyks dar labiau patobulinti tinklapio tematiką, pritraukti naujų skaitytojų 🙂

Na o pabaigai šiek tiek statistikos:

Per šiuos metus:

  • Parašyta 70 įrašų (Išvis 354)
  • Sulaukta daugiau nei 400 komentarų

5 responses to “Jau 2 metai!!!”

Leave a Reply