Įvairios sporto naujienos


Kiekvienas bent kiek besidominti tam tikra sporto šaka turi savo mėgiamą portalą, kuriame visada randa reikiamą informaciją. Tačiau jei esi daugelio sričių fanas? Ką tada daryti?

Žinoma, aplink pilna portalų, tačiau aš asmeniškai nebuvau užtikęs vieno rimto, informatyvaus portalo, kuris būtų skirtas daugeliui sporto šakų. Kiekvienas rimtesnis internautas prenumeruoja naujienas ir nemato jokių problemų, o ką daryt tam paprastam vartotojui, kuriam RSS ar prenumerata elektroniniu paštu yra nežinoma? Sprendimas yra labai paprastas.

DemaSport

Mums tereikia įsiminti vieną adresą www.demasport.lt. Šioje svetainėje galėsime pasirinkti mums reikiamą kategoriją net iš 14 skirtingų sporto rūšių. Jei jau esame labai geri krepšinio ar futbolo žinovai, tai galėsime panaudoti savo žinias ir sudalyvauti totalizatoriuje.

Nors svetainė neišsiskiria labai įdomiu ir įspūdingu dizainu, tačiau tikrai malonu užsukti į tokį portalą ir rasti reikiamą informaciją. Gaila, kad portale aplink vis mirga reklamos, kurios kartais tikrai atitraukia dėmesį nuo straipsnių, kartais net trikdo.

Sportas.tv

Dar viena svetainė, kurią norėčiau jums pristatyti, tai sportas.tv portalas.Čia galėsime rasti taip pat didelį kiekį informacinių video filmukų iš įvairių sporto šakų varžybų. Pastaruoju metu ten ypač plačiai paplito video susiję su Lietuvos futbolo A lygoje žaidžiančia komanda “LKKA-Teledema”. Kai tik ši komanda žaidžia savo stadione galime išvysti tiesioginę transliaciją iš stadiono, o varžybas padės stebėti komentatorius.

Žinoma čia tik dvi svetainės, tikrai jų yra daugiau, tačiau mano nuomone kolkas jos man labiausiai patinka. Tikrai manau, kad atsiradus dar didesniam skaitytojų ir žiūrovų ratui, šie portalai plėsi ir tobulės ir greit galėsime mėgautis ypač gerais reportažais ir straipsniais.


Leave a Reply