Categories
Gyvenimo įspūdžiai Nuomonės

Žalgiris

Turbūt jau daugelis girdėjote apie “Žalgirio” klubą kamuojančius finansinius nesklandumus. Šiandien situacija dar labiau pablogėjo. Tik išgirdęs, kad “Žalgirio” klubą palieka užsieniečiai, labai nuliūdau. Nuo pat seno sirgau už “Žalgirį”, ypač džiaugiausi praito sezono pabaigoje, kad klubą parems Lietuvos verslininkai ir jis turės dar neregėtą biudžetą. Tačiau viskas pasisuko priešingai.

Bent mano nuomone, “Žalgiris” yra svarbus kiekvienam Lietuviui, nes jis įkūnija daug Lietuvos sporto pergalių, taip pat ugdė Lietuvos savimonę kovodamas SSRS pirmenybėse. Šios ištikusios bėdos, taip pat Europai, bei visam pasauliui tikrai neparodo gerosios Lietuvos valstybės pusės. Politikai dar prieš rinkimus į LR seimą žadėjo pagelbėti, tačiau savaime aišku, kad tai buvo tik rinkiminiai pažadai, kurie labai retai tėra įvykdomi.

Man tikrai skaudu girdėti, kaip nyksta vienas iš Lietuvos krepšinio šviesulių – “Žalgirio” krepšinio klubas. Tam, kad prisimintumėme “Žalgirį”, jo įspūdingas pergales siūlau pažiūrėti šį filmuką.

By Gedzis

Gediminas Ubartas

0 replies on “Žalgiris”

Leave a Reply


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443