Categories
IT

www.kambariokas.eu reklama

www.kambariokas.eu reklama

Praėjusią savaitę labai nustebau, kad kalbėdamas telefonu sužinojau, kad viename iš lietuviškų IT žurnalų yra minimas vienas mano projektų.

Kiek daugiau pasidomėjęs, sužinojau, kad žurnalas “Computer Bild” savo žurnalo paskutiniajame numeryje, skiltyje “Verta aplankyti” patalpino www.kambariokas.eu aprašymą. Ištikro labai nustebau, nes pats nesiūliau nuorodos ir net nebuvau sumąstęs tokio reklamavimosi varianto. Esu labai dėkingas tam žmogui, kuris pasiūlė nuorodą.

 Verta aplankyti @ Computer Bild

By Gedzis

Gediminas Ubartas

11 replies on “www.kambariokas.eu reklama”

Kuom jis specializuotas, juk matosi kad is thanks.lt peremeti daug dizaino savybiu, t.y padarete sioke tokia kopija 😉 o kad skelbiama tik viena tema skelbimai tai tokia cia ir specializacija,. Tahnks.lt skelbiamos 6 temos ir jos visos i viena specializacija – studenta.

Pavyzdžiui kurios dizainos savybės yra paimtos? Man visai įdomu būtų sužinoti, nes čia buvo mano idėja ir niekas nebuvo kopijuota.
Tavo minima svatainė tai yra tipinė skelimų svetainė skirta studentam, o http://www.kambariokas.eu – svetainė skirta ieškantiems būsto a kambariokų. Galbūt thaks.lt ir turi panašumų, bet čia tik sutapimas.

Leave a Reply


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/gesnet/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/gesnet/domains/gedzis.net/public_html/wp-includes/plugin.php on line 443