Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Skundas

  0
  scissors
  2009/03/06GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Niekada nebuvau pagalvojęs, kad kažkada parašysiu tokio tipo įrašą. Turbūt tie, kas naudojasi viešuoju transportu Vilniuje, supras mano skundą.

  Jau tikrai nevieną kartą man atsitiko labai nuotaiką sugadinanti, bei nuvilianti situacija. Žingsniuojant ramiai link autobusų stotelės ir žinai, kad tik už penkių minučių teatvyks reikiamas autobusas. Jau gana vėlyvas vakaras. Eidamas pastebi, kad stotelėje jau stovi autobusas ir lipa keleiviai. Pradedi bėgti, nes žinai, kad kito laukti teks 20 min. Pribėgi prie autobuso ir durys užsidaro prieš tave. Tada dar galvoji, kad jos atsidarys, bet pasitaiko vairuotojų, kurie to nepadaro. Svarbiausias faktas, žmonės autobuse sako vairuotojui, kad dar yra keletas keleivių norinčių patekti į autobusą, tačiau tai jau nebesvarbu.

  Žinoma, suprantu vairuotojus, kurie vėluoja važiuodami savo maršrutu ir skuba, tačiau vakare atvažiavus 5 ar daugiau minučių anksčiau, niekaip nesuprantu. Mano nuomone, autobusai vakarai turėtų tikrai įsitikinti ar nebėra žmonių, norinčių patekti į autobusą, nes niekur skubėti nereikia, keleivių skaičius taip pat nėra didelis.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

9 komentarai (-ų) apie įrašą - “Skundas”

 1. Valdemaras

  Tai ypač dažnai pastebiu Skalvių stotelėje Pašilaičiuose, o ji yra pradinė 7, 8 ir 18 troleibusų bei 45, 46 ir 32 autobusų stotelė. Daugybę kartų mačiau žmonėms prieš akis užtrenkiamas duris, taip ne kartą nutiko ir pačiam. Gerai, jei tai troleibusas, kuris važiuoja dažnai, pvz 7-tas, o jei nespėji į 45 autobusą, ypač savaitgalį – laukti tenka iki valandos. Nors tiek gerai, kad namai arti. 🙂
  P.S. Off topic, bet ta nuotrauka yra 3008px × 2000px, ir sveria 2,2Mb. Gal tai nėra daug, tačiau labai apksunkina naršyklės procesą.

 2. Gedzis

  @Valdemaras Ok, atsižvelgsiu į pastebėjimą 🙂

 3. Mantas

  Dar mėgsta vairuotojai likus vienai stotelei iki maršruto pabaigos pastovėti ir palaukti, kad vėl pasiektų maršruto laiką 🙂

  O šiaip tai aš visada prieš 10 minučių būnu stotelėje, nerizikuoju 🙂

 4. Gedzis

  @Mantas Na tai aš ir stengiuosi. Dažnai pasitaiko, kai kur nors užtrunki, o autobusas atvažiuoja anksčiau, o kai skubi – vėliau.

 5. INferno

  Panašiai ir man nutinka kartais – Žalgirio stotelėje… 3-4 min aksčiau išvažiuoja ir nieko tokio… Va ka reiškia monopolistai – ką nori, tą daro…

 6. […] Stebimės, kaip kas mėnesį branginantys bilietus transportininkai Vilniuje nesugeba laikytis tvarkaraščių. […]

 7. p|b

  Kam anksčiau, o kam visada 5-12 minučių vėliau atvažiuoja… Vairuotojai čia visai nenori laikytis grafikų…

 8. apocalipso

  Įžulumas didžiausias, jau iš pirmos stotelės jie išvažiuoja ne pagal grafika.. Pastoviai arba vėluoja arba skuba ir gerai būna jei “tik” su + – 10 min paklaida. Kainas kelia o kokybę mažina..

 9. Vykintas

  Gi penkios minutės – ne tokia jau didelė paklaida. Šitaip jau vien dėl laikrodžių skirtumų atsitikt gali. 🙂

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.