Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Pirmasis įrašas su “Windows Live Writer”

  0
  scissors
  2009/01/19GedzisIT

  Kažkaip netikėtai nežinau.lt svetainėje užtikau temą apie blogo rašymą ne interneto naršyklėje. Ten  buvo siūloma rašyti su “Windows Live Writer”. Perskaitęs įrašą nusprendžiau išbandyti šią programą, kai tik turėsiu laiko. Taigi radau laiko ir žiūrim ką turim.

  Pirmiausia, visas programos apipavidalinimas labai panašus į “MS Wordpad” ar panašias programas. Dėl šių priežasčių teksto rašymas ir jo formatavimas yra labai paprastas. Su šia programa galėsime netik rašyti paprastą tekstą, bet ir įkelti paveikslėlius ar video įrašus, sukurti lentelę, parašyti citatą.

  Taip pat parašę įrašą galėsime jam priskirti atitinkamas žymas, priskirti reikiamai kategorijai. Programoje galime apsaugoti įrašą slaptažodžiu, nusiųsti dienoraščių nuorodas, taip pat pasirinkti komentavimo galimybes (įjungti arba išjungti komentavimą). Labiausiai patiko galimybės iškart peržiūrėti, kaip naujiena atrodys mūsų tinklaraštyje, bei pamatyti naujienos HTML kodą, kuris kartais yrą reikalingas.

  Dar viena gera funkcija – ekrano fotografavimas. Užtenka paspausti mygtuką “Print Scrn”, o po to užėjus į rašomos naujienos langą paspausti CTRL + V. Žemiau matote, kaip atrodo padaryta ekrano nuotrauka. Kiekvienam paveikslėliui galėsime netik nustatyti ar jį rodyti su šešėliu ar be, bei galėsime jį apkirpti, pasukti. Labai įdomi funkcija – vandens ženklas ant paveikslėlio. Pasirinkę reikiamą menių dalį galėsime uždėti vandens ženklą su bet kokiu tekstu ant paveikslėlio (Pavyzdį matote ant paveikslėlio, dešiniajame apatiniame kampe).

  Windows live Writer

  Na o pabaigai norėčiau pasakyti, kad programa verta dėmesio. Ji bus naudinga tiem, kas savo tinklaraščiuose deda daug nuorodų, paveikslėlių. Man asmeniškai programa labai patiko, nes pasitaiko atvejų, kai reikia sukurti lentelę įraše, o paprastame interneto redaktoriuje to padaryti negalime.

  P.S. Baigdamas rašyti šį įrašą, pagalvojau, ar galime kurti neprisijungę prie interneto. Pasirodo galime, tik pabaigus reiks išsaugoti kaip juodraštį, o po to gavus interneto prieigą, beliks paspausti mygtuką PUBLIKUOTI.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: ,

5 komentarai (-ų) apie įrašą - “Pirmasis įrašas su “Windows Live Writer””

 1. osam

  Nu ok, reik siųstis tą WL, nes kompas pagėrėjo ir šiaip patogiau norisi ploginti.

 2. Mantas

  Turiu atsisiuntęs, bet nelabai jis man patinka.

 3. Lapinas

  Ką tik atsinaujinau ir aš WLW ir buvau maloniai nustebintas. Įdiegta lietuvių kalba! O kas dėl patogumo, tai už jį duodu 99 procentus 🙂

 4. Gedzis

  @Lapinas Joa, man irg šita programa padarė didelį įspūdį

 5. […] galvojau ką parašyti, tada įsijungęs WLW(Jį naudoju jau nuo Sausio 19 d.). Jau buvau sugalvojęs jums išdėstyti savo nuomonę apie šio savaitgalio krepšinio įvykius, […]

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.