Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Pasaulio rekordas arba tai kaip Lietuviai prisirinko nemokamų kamuolių

  0
  scissors
  2011/08/30GedzisĮdomybės, Nuomonės

  Turbūt daugelis žinojo apie vakar vykusį krepšinio kamuolių mušinėjimo rekordo siekimą. Vos tik atvažiavęs prie Baltojo tilto išvydau neįtikėtino ilgumo eiles. Šiose eilėse stovėjo žmonės, laukiantys specialaus šiam rekordui sukurto kamuolio. Pradžioje atrodė viskas labai sąžininga ir paprasta. Prasidėjus atidarymo renginiui, šalia Lietuvių meilės krepšiniui pasimatė ir kitą mūsų savybė – jei duoda nemokamai, imk kiek paneši.

  Šio įrašo viršuje esančią nuotrauką turbūt matė daugelis. Toks vaizdelis nėra kažkuom išskirtinis. Aplink sceną prie baltojo tilto buvo galima pamatyti daug, panašių vaizdelių. Didžioji dalis kamuolių buvo paimti pagal visas taisykles, tačiau buvo ir tokių, iš kurių kamuolys buvo atimtas. Matėt vaizdelį iš “BasketNews” svetainės? Ten 13 siužeto sekundę užfiksuotas labai dažnas reiškinys – vaikinukas mėgina atimti kamuolį.

  Šiandien važiuodamas į darbą ir klausydamas M-1, skambino žmonės ir skundėsi, kad visa 4 žmonių šeima mušinėjo tik vieną kamuolį, o šalia stovėję jaunuoliai turėjo po du ar daugiau. Žinoma, aš nežinau visų aplinkybių ir esminių dalykų, kodėl būtent taip atsitiko, kokios priežastys, tačiau iš šono matomas faktas – kamuolių dalybos buvo šiek tiek neteisingos 🙂

  Užteks čia svarstyti kodėl kas ir kaip. Rekorde dalyvavo tiek žmonių, kad net sėdint ant žemės prie Baltojo tilto buvo galima pajausti, kaip dunda žemė. O tas vaizdas, kai visi dalyviai iškelia krepšinio kamuolius į viršų yra neapsakomas. Visa ši idėja tikrai įdomi ir dar kartą įrodė, kad Lietuva myli krepšinį.

  Na o čia vaizdelis tiems, kam ši krepšinio karštinė atsibodo

   

  P.S. Apie atidarymo koncertą ir TV3 sezono pristatymą

  Tiek reklamos, tiek pranešimų apie atidarymo koncertą buvo išleista. Didžiulės žmonių minios susirinko prie Baltojo tilto, norėdami pamatyti Europai svarbaus renginio atidarymą. Pradžioje viskas atrodo ėjosi neblogai, tačiau kuo labiau artėjo TV3 sezono pristatymas, tuo darėsi nuobodžiau. Niekad nesu buvęs renginyje, kuris būtų tiesiogiai transliuojamas per televiziją, tačiau tikrai nemanau, kad reklaminės pauzės metu susirinkęs žiūrovai turėtų girdėti tylą. Žinoma, kartas nuo karto išgirsdavome dainą, tačiau didžioji dalis buvo praleidžiama tyloje. Tikrai pritariu Rimvydo išsakytam komentarui : “Gyvai TV3 koncertas prie Balto tilto atrodo 10x graudžiau. Pauzės, tyla, reklamos dainų metu per ekraną. Fail.” Dėl visų šių aplinkybių ir gana liūdnos muzikos namo grįžau apie 11 valandą ir tikrai įsitikinau, kad anksčiau pateiktas komentaras yra teisingas. Televizoriaus ekrane jokių pauzių, viskas tobulai surežisuota.

  Žinoma, čia tik mano nuomonė ir įspūdžiai. Tikrai manau, kad daugumai žmonių koncertas patiko 🙂

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , , , , ,

5 komentarai (-ų) apie įrašą - “Pasaulio rekordas arba tai kaip Lietuviai prisirinko nemokamų kamuolių”

 1. Sandra

  Pritariu, pauzes buvo zudancios. Arba surezisuota arba surepetuota buvo tikrai prastai

 2. Promo

  Na dabar galės Kupiškio Kavarskas su Kavarsko Kupiškiu normaliai zaisti :)))

 3. Gedzis

  Na jo 😀 Bet diskusijoje Google+ buvo atsiliepimu, kad kamuoliai bemušinėjant sprogo 😀 tai kažin kaip eis su jais pažaist 😀

 4. wiki

  gagsd

 5. wiki

  Winsome can be set by natural tournaments such as scoring ends or passage a streak original, or by the tenacity of umpires who are scoring members of the sporting recital, including just or individual capacitys such as technical act or artistic print.
  phd dissertation

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.