Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • pakeliavimas

  0
  scissors
  2009/01/31GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Nuotrauka iš foto.terpe.lt

  Šiandien paskutinė sausio mėnesio diena. Liko paskutinis savaitgalis prieš antrąjį semestrą. Kadangi šiandien turėjau važiuoti teisėjauti į varžybas Ignalinoje, tai jau akis pramerkiau 6 val, ryto.

  Pirmiausia laukė 3 val. 40 min. kelionė iš Telšių į Vilnių. Kelionė neprailgo, nes didžiąją kelionės dalį miegojau. Protarpiais ištaikydavau progą ir pažvelgdavau pro langą. Kadangi kelionė vyksta per didelę dalį Lietuvos, tai turėjau labai gerą progą įsitikinti, kaip skiriasi Lietuvos gamta.Žinoma, mūsų Lietuvėle nedidelė, tačiau jaučiais skirtumas tarp Žemaitijos ir Aukštaitijos.

  Tik atvažiavęs į Vilnių išvažiavau į Ignaliną. Bevažiuodamas vis dirstelėdavau pro langą. Kuo arčiau Ignalinos, tuo daugiau kalnų ir kalnelių buvo aplink. Neveltui Ignalinoje yra ir slidinėjimo trasos. Na neaplankiau aš tų slidinėjimo trasų, bet tikrai neatsisakyčiau.

  Tik pusę šešių vakare įžengiau į namus Vilniuje. Berašydamas šį įrašą paskaičiavau, kad šiandien nuvažiavau beveik 800 km. Mano nuomone, tai tikrai daug. Po tokių pasivažinėjimų, tikrai atsibosta besėdėti 😀 😀

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: ,

3 komentarai (-ų) apie įrašą - “pakeliavimas”

 1. Gytis

  Tikra tiesa, nedidelė mūsų valstybėlė, tačiau visko po truputį yra. 🙂 Na, ne visai visko, bet užtenka kiek ko turim. 🙂

 2. Tomas

  Gediminai, apie kokius čia “kalnus” kalbi Lietuvoje??? norėčiau ir aš juos pamatyti:)

 3. Gedzis

  Oi Tomi, matai ne kiekvienas geografas ir žino, ką reiškia kalnas. Gal ir suklydau, matai mokykloje beveik nebuvo geografijos. Kai grįšiu gausi pamoką pravest:D

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.