Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Pagaliau!!!

  0
  scissors
  2011/05/03GedzisIT, Programavimas

  image

  Jau senai rašiau apie savo kuriamą mobilųjį žaidimą – “Pakaruoklis”. Šiandien pagaliau įvyko tai, ko senai laukiau, – patalpinau “Pakaruoklį” į Android Market. Žinoma, tai tik pirmoji žaidimo versija, tačiau jau dabar galite užsukti ir išmėginti šią programą!!!

  Pirmojoje programos versija – anglų kalba. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir Lietuviška žaidimo versija. Patalpintame žaidime yra tik 4 žodžių kategorijos, tačiau jos turi daugiau nei po 20 žodžių. Viena svarbiausių žaidimo funkcijų – bendra rezultatų lentelė. Pastaroji funkcija, dar nėra visiškai tobulai veikianti, tačiau jau greit būsiančiame atnaujinime ji bus tobula.

  Noriu padėkoti draugei Sandrai už dizainą, žmonėms, kurie išmėgino bandomąsias “Pakaruoklio” versijas savo telefonuose. Tikrai džiugu, kad matosi kažkoks darbo rezultatas. Tikiuosi, kad išleidus žaidimą lietuvių kalba, jis susilauks gana didelio dėmesio.

  Parsisiųstkit ir stenkitės išgyventi kuo ilgiau 🙂

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

9 komentarai (-ų) apie įrašą - “Pagaliau!!!”

 1. Sandrita

  Suuuper suuuper, labai džiaugiuosi tavo pasiekimais :)) Lauksiu ir as komentaru apie dizaina!! :))))

 2. Donatas

  Vardan didesnių atsisiuntimų reikėjo pavadinti HangMan, o ne lietuviškai 🙂 Bet šiaip spaudžiu ranką už tokį darbą 🙂

 3. Gedzis

  Matai, pavadnimas visada buvo pakaruoklis, tai ir palikau 🙂 Bet rodo si zaidima, kaip asociacija su Hangman 🙂

 4. Algimantas

  Ar sulauksim Pakaruoklio Iphone ir Symbian^3 telefonams? Aš dar išsitraukiau iš stalčiaus seną Nokia, norėčiau ir jame turėti Pakaruoklį (Nokia S40 softas).

 5. Jonas

  Puiku, kad kuri, bet savo bloge jo neišplatinsi. Megink kelt i forumus, kur renkasi paprasta liaudis. Ten gausi daugiau kritikos ir t.t. O šeip manau čia vienas iš geresnių forumų, kur žmonės kelia savo kurtas programas ar žaidimus: http://www.androidmanija.lt/forum/viewforum.php?f

 6. Tomas

  Šaunu 🙂 Sveikinu, tikiuosi vienu žaidimu neapsiribosi? 🙂

 7. Gedzis

  Tikiuosi ne 🙂 vis sunkiau rasti laiko lietuviskai versijai, bet labai greit ji turetu pasirodyti 🙂 siaip jau yra sukurta keletas programu remu, todel greit jos gali isvysti dienos sviesa 🙂

 8. Arvydas

  Nesamone

 9. jessie367

  cTpn9p https://twitter.com/Healty_Pills

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.